Nahrávání videa ...

VIDEO: Ruské obří vojenské vznášedlo přistává na pláži plné lidí

Kde jinde se může přihodit tak bizarní scéna, než v zemi, kde stále platí, že zítra už znamená včera?

Neskutečná scéna vypadá trochu, jako by šlo o povrh. I když lidi na pláži působí z příletů obřího vojenského monstra přímo mezi slunící se rekreanty dost nevrzrušeně, nelze říct, že by jejich pozornost nebyla upřena směrem k podivnému vojenskému výsadku. Jsou to Rusové, tak už jsou zřejmě zvyklí. 

Mluvčí ruského ministerstva obrany řekl tamnímu tisku, že vznášedlo bylo na taktické misi ve vojenském prostoru. "Přistávání na pláži je normální událost," uvedl s tím, že neví, co dělali lidé na pláži na území vojenské základny.

Jestli vás zajímá majestátní cvalík, tak jde o ruský vyloďovací stroj třídy Zubr LCAC Pomornik, což je momentálně největší vznášedlo na světě a při plném naložení může vážit až 555 tun. Uveze až tři velké tanky, deset obrněných vozidel, 8 menších tanků nebo až 500 vojáků. Tady je fotka, jak mělo cvičení asi vypadat; tedy bez slunečníků a ozbrojeného útoku na nevinné civilistky v bikinách.

zubr

Sdílejte:TwitterFacebookVytiskněte si:TisknoutTisknout
Tisknout

Nejnovější články

Páteční gify jsou vitamíny 21. století

Páteční gify jsou vitamíny 21. století

Stres je spouštěčem řady civilizačních chorob, pokud ale pravidelně berete naší páteční medikaci, nemusíte se vůbec ničeho obávat....

Číst více
Výherci z Maxima 12/2016

Výherci z Maxima 12/2016

Výherci soutěží z prosincového Maxima.

Číst více
Výherci z Maxima 11/2016

Výherci z Maxima 11/2016

Výherci soutěží z listopadového Maxima.

Číst více
Předsilvestrovská nálož pátečních gifů

Předsilvestrovská nálož pátečních gifů

Předsilvestrovská megadávka pátečních gifů ochrání preventivně i od novoroční kocoviny. A jestli ne, tak si je holt v neděli dejte znovu.

Číst více