Nahrávání videa ...

VIDEO: Ruské obří vojenské vznášedlo přistává na pláži plné lidí

Kde jinde se může přihodit tak bizarní scéna, než v zemi, kde stále platí, že zítra už znamená včera?

Neskutečná scéna vypadá trochu, jako by šlo o povrh. I když lidi na pláži působí z příletů obřího vojenského monstra přímo mezi slunící se rekreanty dost nevrzrušeně, nelze říct, že by jejich pozornost nebyla upřena směrem k podivnému vojenskému výsadku. Jsou to Rusové, tak už jsou zřejmě zvyklí. 

Mluvčí ruského ministerstva obrany řekl tamnímu tisku, že vznášedlo bylo na taktické misi ve vojenském prostoru. "Přistávání na pláži je normální událost," uvedl s tím, že neví, co dělali lidé na pláži na území vojenské základny.

Jestli vás zajímá majestátní cvalík, tak jde o ruský vyloďovací stroj třídy Zubr LCAC Pomornik, což je momentálně největší vznášedlo na světě a při plném naložení může vážit až 555 tun. Uveze až tři velké tanky, deset obrněných vozidel, 8 menších tanků nebo až 500 vojáků. Tady je fotka, jak mělo cvičení asi vypadat; tedy bez slunečníků a ozbrojeného útoku na nevinné civilistky v bikinách.

zubr

Sdílejte:TwitterFacebookVytiskněte si:TisknoutTisknout
Tisknout

Nejnovější články

VIDEO: Neuvěřitelné pingpongové triky

VIDEO: Neuvěřitelné pingpongové triky

Pongfinity je čtyřčlenný team z Finska, který se specializuje na trikový stolní tenis. A jedou takové triky, že vám z toho spadne čelist.

Číst více
Pořiďte si DeLorean jak z Návratu do budoucnosti

Pořiďte si DeLorean jak z Návratu do budoucnosti

DeLorean DMC-12 je i v civilní verzi dost ceněný youngtimer, teď si ho ale navíc můžete pořídit v úpravě, jako by vypadl z filmu Návrat do ...

Číst více
Holky z Instagramu: Galinka Mirgaeva

Holky z Instagramu: Galinka Mirgaeva

Galinka je ruská modelka pocházející ze sibiřské díry Perm, která patří mezi nejsledovanější holky vůbec na celém...

Číst více
Maxim 11/2016 - Muzeum vidlí mezi časopisy

Maxim 11/2016 - Muzeum vidlí mezi časopisy

Listopadový Maxim prozkoumá diagnostiku vzrušení, muzeum vidlí a podívá se na sex plazořitních. Řekneme taky velké ano dopingu a ...

Číst více