Reklama
Nahrávání videa ...

VIDEO: Neskutečný přestávkový program na americkém fotbale

Jak dlouho asi nacvičovali?

Školní kapely mají na amerických univerzitách pořádné jméno. O študáky, kteří v nich hrají třeba na trombón, bývá velká sháňka mezi flétnistkami a vůbec holkami, co rády foukají nejen na píšťalky... Tahle kapela se jmenuje The Ohio State University Marching Band, nebo taky TBDBITL, což znamená The Best Damn Band in the Land. Nestačí jí jenom bezchybně odehrát hudební part, ale navíc přidává parádní choreografie, takže z muziky je nakonec vlastně takový spartakiádní videoklip.

Jejích poslední show vzdává hold velkým hollywoodským příběhům. Nejprve dojde  na Supermana, co zachrání mrakodrap. Pak zazní tóny Pána prstenů, ukáže se všemocný prsten a nakonec i pátravé Sauronovo oko. Zalítáme si s Harry Potterem a přišel se podívat taky T-Rex za zvuků geniálního ústředního tématu z Jurského parku. Pak si to rozdají oba fotbalové týmy ve stylyzované námořní bitvě za doprovodu Pirátů z Karibiku. Obří Jolly Roger i s šátkem v závěru je prostě dokonalý.

Chcete vidět více z choreografií TBDBITL? Mrkněte řeba na videoherní show nebo na rozpohybovaného Michaela Jacksona a pak si představte, jak se asi cíti muzikant, co musí hrát přesně s kapelou a zároveň pobíhat po hřišti v precizně natrénovaných trajektoriích.

Sdílejte:TwitterFacebookVytiskněte si:TisknoutTisknout
Tisknout
Reklama

Nejnovější články

Páteční gify jsou vitamíny 21. století

Páteční gify jsou vitamíny 21. století

Stres je spouštěčem řady civilizačních chorob, pokud ale pravidelně berete naší páteční medikaci, nemusíte se vůbec ničeho obávat....

Číst více
Výherci z Maxima 12/2016

Výherci z Maxima 12/2016

Výherci soutěží z prosincového Maxima.

Číst více
Výherci z Maxima 11/2016

Výherci z Maxima 11/2016

Výherci soutěží z listopadového Maxima.

Číst více
Předsilvestrovská nálož pátečních gifů

Předsilvestrovská nálož pátečních gifů

Předsilvestrovská megadávka pátečních gifů ochrání preventivně i od novoroční kocoviny. A jestli ne, tak si je holt v neděli dejte znovu.

Číst více