Nahrávání videa ...

VIDEO: Neskutečný přestávkový program na americkém fotbale

Jak dlouho asi nacvičovali?

Školní kapely mají na amerických univerzitách pořádné jméno. O študáky, kteří v nich hrají třeba na trombón, bývá velká sháňka mezi flétnistkami a vůbec holkami, co rády foukají nejen na píšťalky... Tahle kapela se jmenuje The Ohio State University Marching Band, nebo taky TBDBITL, což znamená The Best Damn Band in the Land. Nestačí jí jenom bezchybně odehrát hudební part, ale navíc přidává parádní choreografie, takže z muziky je nakonec vlastně takový spartakiádní videoklip.

Jejích poslední show vzdává hold velkým hollywoodským příběhům. Nejprve dojde  na Supermana, co zachrání mrakodrap. Pak zazní tóny Pána prstenů, ukáže se všemocný prsten a nakonec i pátravé Sauronovo oko. Zalítáme si s Harry Potterem a přišel se podívat taky T-Rex za zvuků geniálního ústředního tématu z Jurského parku. Pak si to rozdají oba fotbalové týmy ve stylyzované námořní bitvě za doprovodu Pirátů z Karibiku. Obří Jolly Roger i s šátkem v závěru je prostě dokonalý.

Chcete vidět více z choreografií TBDBITL? Mrkněte řeba na videoherní show nebo na rozpohybovaného Michaela Jacksona a pak si představte, jak se asi cíti muzikant, co musí hrát přesně s kapelou a zároveň pobíhat po hřišti v precizně natrénovaných trajektoriích.

Sdílejte:TwitterFacebookVytiskněte si:TisknoutTisknout
Tisknout

Nejnovější články

VIDEO: Neuvěřitelné pingpongové triky

VIDEO: Neuvěřitelné pingpongové triky

Pongfinity je čtyřčlenný team z Finska, který se specializuje na trikový stolní tenis. A jedou takové triky, že vám z toho spadne čelist.

Číst více
Pořiďte si DeLorean jak z Návratu do budoucnosti

Pořiďte si DeLorean jak z Návratu do budoucnosti

DeLorean DMC-12 je i v civilní verzi dost ceněný youngtimer, teď si ho ale navíc můžete pořídit v úpravě, jako by vypadl z filmu Návrat do ...

Číst více
Holky z Instagramu: Galinka Mirgaeva

Holky z Instagramu: Galinka Mirgaeva

Galinka je ruská modelka pocházející ze sibiřské díry Perm, která patří mezi nejsledovanější holky vůbec na celém...

Číst více
Maxim 11/2016 - Muzeum vidlí mezi časopisy

Maxim 11/2016 - Muzeum vidlí mezi časopisy

Listopadový Maxim prozkoumá diagnostiku vzrušení, muzeum vidlí a podívá se na sex plazořitních. Řekneme taky velké ano dopingu a ...

Číst více