Reklama
Nahrávání videa ...

VIDEO: Neskutečný přestávkový program na americkém fotbale

Jak dlouho asi nacvičovali?

Školní kapely mají na amerických univerzitách pořádné jméno. O študáky, kteří v nich hrají třeba na trombón, bývá velká sháňka mezi flétnistkami a vůbec holkami, co rády foukají nejen na píšťalky... Tahle kapela se jmenuje The Ohio State University Marching Band, nebo taky TBDBITL, což znamená The Best Damn Band in the Land. Nestačí jí jenom bezchybně odehrát hudební part, ale navíc přidává parádní choreografie, takže z muziky je nakonec vlastně takový spartakiádní videoklip.

Jejích poslední show vzdává hold velkým hollywoodským příběhům. Nejprve dojde  na Supermana, co zachrání mrakodrap. Pak zazní tóny Pána prstenů, ukáže se všemocný prsten a nakonec i pátravé Sauronovo oko. Zalítáme si s Harry Potterem a přišel se podívat taky T-Rex za zvuků geniálního ústředního tématu z Jurského parku. Pak si to rozdají oba fotbalové týmy ve stylyzované námořní bitvě za doprovodu Pirátů z Karibiku. Obří Jolly Roger i s šátkem v závěru je prostě dokonalý.

Chcete vidět více z choreografií TBDBITL? Mrkněte řeba na videoherní show nebo na rozpohybovaného Michaela Jacksona a pak si představte, jak se asi cíti muzikant, co musí hrát přesně s kapelou a zároveň pobíhat po hřišti v precizně natrénovaných trajektoriích.

Sdílejte:TwitterFacebookVytiskněte si:TisknoutTisknout
Tisknout
Reklama

Nejnovější články

Páteční gify, jediná jistota dnešního světa

Páteční gify, jediná jistota dnešního světa

A už je to tady zase. Pátek, oběd se blíží, tak než se vyrazíte najíst, nezapomeňte užít naší pravidelnou dávku. Aplikace ...

Číst více
GALERIE: Potvrzeno! Příroda je pěkně nefér

GALERIE: Potvrzeno! Příroda je pěkně nefér

Příroda je občas docela svině. Zatímco někdy rozdává plnými hrstmi, jindy zase pěkně škudlí.

Číst více
GALERIE: Ženy, které zírají do lednice

GALERIE: Ženy, které zírají do lednice

Možná vám taky doma kdysi říkali, že se do lednice nečumí jak do televize. Ale tyhle holky? Ty na to zvysoka kašlou!

Číst více
Páteční gify dnes ve velkém rodinném balení

Páteční gify dnes ve velkém rodinném balení

Dneska jsme se nechali zase trochu unést a tak jsme vybírali a vybírali, až jsme těch gifů vybrali celou hromadu. Tak snad to neucpe ty internety. A vy taky opatrně, ...

Číst více