Nahrávání videa ...

VIDEO: Mirrors Edge parkour ve skutečnosti

Hráli jste Mirror's Edge? Jestli jo, tak asi ne na obtížnost REAL.

Možná jste nedávno viděli video, kde se v reálu proháněla videoherní legenda Super Mario, ale tohle je snad ještě o kus lepší. Pohled z vlastních očí parkouru sluší a stylizace do videoherní hrdinky Faith Connors se celkem povedla, a to včetně typických rukavic, pohybů i střapaté hlavy, kterou občas zahlédnete jako stín. Největší zádhel je v prostředí, protože střechy anglických cihlových domku v Cambridge ani trochu nepřipomínají futuristickou metropoli ze hry. Kameru s vyboulenou čočkou si na hlavu posadil Neil Cointet a celý koncept vznikl pod vedením parkourových specialistů Ampisound.

Tvůrci tak přispěli ke kampani na chystaný Mirror's Edge 2, který slibuje kromě vylepšeného enginu a herních mechanismů taky větší volnost v pohybu po městě v sandboxovém stylu.

Tady je teaser:

Sdílejte:TwitterFacebookVytiskněte si:TisknoutTisknout
Tisknout

Nejnovější články

Páteční gify jsou vitamíny 21. století

Páteční gify jsou vitamíny 21. století

Stres je spouštěčem řady civilizačních chorob, pokud ale pravidelně berete naší páteční medikaci, nemusíte se vůbec ničeho obávat....

Číst více
Výherci z Maxima 12/2016

Výherci z Maxima 12/2016

Výherci soutěží z prosincového Maxima.

Číst více
Výherci z Maxima 11/2016

Výherci z Maxima 11/2016

Výherci soutěží z listopadového Maxima.

Číst více
Předsilvestrovská nálož pátečních gifů

Předsilvestrovská nálož pátečních gifů

Předsilvestrovská megadávka pátečních gifů ochrání preventivně i od novoroční kocoviny. A jestli ne, tak si je holt v neděli dejte znovu.

Číst více