VIDEO: Koukněte na ten dokonale vysportovaný zadeček!

Si z nás snad dělá prdel.

Ve fitness centrech nepotkáte jen podivíny, ale (čistě náhodou) tam můžete narazit třeba na roštěnku Jennifer Selter, která dokonale naruší vaši cvičební morálku. Budete si prostě muset dát pauzu.

Zažili jsme to všichni. Jdete si hezky v pohodičce po ulici a najednou se před vámi objeví slečna, za kterou byste šli světa kraj, protože se vám na jeji pozadí prostě přilepily bulvy Přijít k výstavnímu zadečku ovšem není žádná hračka, obzvláště když ho máte tak perfektně tvarovaný jako fitness instruktorka Jennifer Selter. Ta natočila instruktážní video, po němž si můžete skvěle vytrénovaný zadek vypěstovat i vy v posilovně, či dokonce doma nebo v nejbližším parku.

Takže se hezky kochejte a klidně zkuste video pustit přítelkyni, nebo alespoň nějaké holce od vedle, ať se máte i doma nebo při cestě domů časem na co dívat. Za případné negativní následky ve vašem vztahu ale neručíme, protože na takový zadní nárazník bude dotyčná možná potřebovat zbrojní průkaz.

Sdílejte:TwitterFacebookVytiskněte si:TisknoutTisknout
Tisknout

Nejnovější články

Páteční gify jsou vitamíny 21. století

Páteční gify jsou vitamíny 21. století

Stres je spouštěčem řady civilizačních chorob, pokud ale pravidelně berete naší páteční medikaci, nemusíte se vůbec ničeho obávat....

Číst více
Výherci z Maxima 12/2016

Výherci z Maxima 12/2016

Výherci soutěží z prosincového Maxima.

Číst více
Výherci z Maxima 11/2016

Výherci z Maxima 11/2016

Výherci soutěží z listopadového Maxima.

Číst více
Předsilvestrovská nálož pátečních gifů

Předsilvestrovská nálož pátečních gifů

Předsilvestrovská megadávka pátečních gifů ochrání preventivně i od novoroční kocoviny. A jestli ne, tak si je holt v neděli dejte znovu.

Číst více