Reklama

VIDEO: Koukněte na ten dokonale vysportovaný zadeček!

Si z nás snad dělá prdel.

Ve fitness centrech nepotkáte jen podivíny, ale (čistě náhodou) tam můžete narazit třeba na roštěnku Jennifer Selter, která dokonale naruší vaši cvičební morálku. Budete si prostě muset dát pauzu.

Zažili jsme to všichni. Jdete si hezky v pohodičce po ulici a najednou se před vámi objeví slečna, za kterou byste šli světa kraj, protože se vám na jeji pozadí prostě přilepily bulvy Přijít k výstavnímu zadečku ovšem není žádná hračka, obzvláště když ho máte tak perfektně tvarovaný jako fitness instruktorka Jennifer Selter. Ta natočila instruktážní video, po němž si můžete skvěle vytrénovaný zadek vypěstovat i vy v posilovně, či dokonce doma nebo v nejbližším parku.

Takže se hezky kochejte a klidně zkuste video pustit přítelkyni, nebo alespoň nějaké holce od vedle, ať se máte i doma nebo při cestě domů časem na co dívat. Za případné negativní následky ve vašem vztahu ale neručíme, protože na takový zadní nárazník bude dotyčná možná potřebovat zbrojní průkaz.

Sdílejte:TwitterFacebookVytiskněte si:TisknoutTisknout
Tisknout
Reklama

Nejnovější články

Páteční gify, jediná jistota dnešního světa

Páteční gify, jediná jistota dnešního světa

A už je to tady zase. Pátek, oběd se blíží, tak než se vyrazíte najíst, nezapomeňte užít naší pravidelnou dávku. Aplikace ...

Číst více
GALERIE: Potvrzeno! Příroda je pěkně nefér

GALERIE: Potvrzeno! Příroda je pěkně nefér

Příroda je občas docela svině. Zatímco někdy rozdává plnými hrstmi, jindy zase pěkně škudlí.

Číst více
GALERIE: Ženy, které zírají do lednice

GALERIE: Ženy, které zírají do lednice

Možná vám taky doma kdysi říkali, že se do lednice nečumí jak do televize. Ale tyhle holky? Ty na to zvysoka kašlou!

Číst více
Páteční gify dnes ve velkém rodinném balení

Páteční gify dnes ve velkém rodinném balení

Dneska jsme se nechali zase trochu unést a tak jsme vybírali a vybírali, až jsme těch gifů vybrali celou hromadu. Tak snad to neucpe ty internety. A vy taky opatrně, ...

Číst více