Nahrávání videa ...

VIDEO: Bob Burnquist v neskutečném skate videu

Legendu skateboardingu asi nemusíme představovat. Po tříletém období, kdy o něm nebylo moc slyšet, se vrátil tímhle naprosto bombastickým videem.

Možná jste za něho rádi jezdili v sérii her Tony Hawk, byl totiž mizi jezdci možná nejlepší. Ačkoli už patří mezi veterány, má pořád koule, aby posunul celý skateboarding zase o kus dál. Ne, fakt nepřeháníme, protože vzdušné manévry, které Bob dává ve svém proslulém Dreamland skateparku, přesahují dosavadní hranice toho, co se dá s prknem na kolečkách vyvádět. Takové big air kousky si totiž většina borců netroufne ani na sněhu.

Bob se poslední dobou opravdu neflákal, protože nejde zdaleka o poslední full part, který od něho uvidíme. Je to jen první díl z chystané Dreamland série. Těžko si představit, co předvede příště. Grid na špičce Burj Khalifa?

Sdílejte:TwitterFacebookVytiskněte si:TisknoutTisknout
Tisknout

Nejnovější články

Páteční gify jsou vitamíny 21. století

Páteční gify jsou vitamíny 21. století

Stres je spouštěčem řady civilizačních chorob, pokud ale pravidelně berete naší páteční medikaci, nemusíte se vůbec ničeho obávat....

Číst více
Výherci z Maxima 12/2016

Výherci z Maxima 12/2016

Výherci soutěží z prosincového Maxima.

Číst více
Výherci z Maxima 11/2016

Výherci z Maxima 11/2016

Výherci soutěží z listopadového Maxima.

Číst více
Předsilvestrovská nálož pátečních gifů

Předsilvestrovská nálož pátečních gifů

Předsilvestrovská megadávka pátečních gifů ochrání preventivně i od novoroční kocoviny. A jestli ne, tak si je holt v neděli dejte znovu.

Číst více