Nahrávání videa ...

TRAILER na Pacific Rim

Možná vůbec největší z letošních velkofilmů budí v prvním traileru rozpaky.

První ukázka z katastrofické akce režiséra Guillerma del Tora (Hellboy, Faunův labyrint, Princ bez království) ukazuje své kilometrové měřítko. Souboj obřích mimozemšťanů vylézajících z nitra Země a podobně mohutných lidmi ovládaných robotů zní moc zajímavě na papíře, ale v první ukázce vypadá dost bezkrevně, omalovánkově a vlastně i celkem staticky - asi jako nepovedená pokračování příbuzných Transformers, kde ale měly souboje alespoň slušnou dynamiku a točila se z nich hlava.

Jako největší WTF první ukázky rozhodně vyhlašujeme účinkování počítačového hlasu GLaDOS - ano, to je ta umělá inteligence z herní série Portal. Kéž by se GLaDOS se svým sarkastickým a škodolibým humorem ve filmu opravdu objevil - první ukázce totiž chybí nadhled a charakter. Vykrádačkou zavání ještě nápadná podobnost vzhledu robotů a energo brnění z her Fallout. 

Snad se v příštím traileru dozvíme i něco o hrdinech a jejich konfliktech, jako třeba v dalších očekávaných scífkách Star Trek - Do temnoty nebo Elysium.

Sdílejte:TwitterFacebookVytiskněte si:TisknoutTisknout
Tisknout

Nejnovější články

VIDEO: Neuvěřitelné pingpongové triky

VIDEO: Neuvěřitelné pingpongové triky

Pongfinity je čtyřčlenný team z Finska, který se specializuje na trikový stolní tenis. A jedou takové triky, že vám z toho spadne čelist.

Číst více
Pořiďte si DeLorean jak z Návratu do budoucnosti

Pořiďte si DeLorean jak z Návratu do budoucnosti

DeLorean DMC-12 je i v civilní verzi dost ceněný youngtimer, teď si ho ale navíc můžete pořídit v úpravě, jako by vypadl z filmu Návrat do ...

Číst více
Holky z Instagramu: Galinka Mirgaeva

Holky z Instagramu: Galinka Mirgaeva

Galinka je ruská modelka pocházející ze sibiřské díry Perm, která patří mezi nejsledovanější holky vůbec na celém...

Číst více
Maxim 11/2016 - Muzeum vidlí mezi časopisy

Maxim 11/2016 - Muzeum vidlí mezi časopisy

Listopadový Maxim prozkoumá diagnostiku vzrušení, muzeum vidlí a podívá se na sex plazořitních. Řekneme taky velké ano dopingu a ...

Číst více