Reklama
Nahrávání videa ...

TRAILER na Pacific Rim

Možná vůbec největší z letošních velkofilmů budí v prvním traileru rozpaky.

První ukázka z katastrofické akce režiséra Guillerma del Tora (Hellboy, Faunův labyrint, Princ bez království) ukazuje své kilometrové měřítko. Souboj obřích mimozemšťanů vylézajících z nitra Země a podobně mohutných lidmi ovládaných robotů zní moc zajímavě na papíře, ale v první ukázce vypadá dost bezkrevně, omalovánkově a vlastně i celkem staticky - asi jako nepovedená pokračování příbuzných Transformers, kde ale měly souboje alespoň slušnou dynamiku a točila se z nich hlava.

Jako největší WTF první ukázky rozhodně vyhlašujeme účinkování počítačového hlasu GLaDOS - ano, to je ta umělá inteligence z herní série Portal. Kéž by se GLaDOS se svým sarkastickým a škodolibým humorem ve filmu opravdu objevil - první ukázce totiž chybí nadhled a charakter. Vykrádačkou zavání ještě nápadná podobnost vzhledu robotů a energo brnění z her Fallout. 

Snad se v příštím traileru dozvíme i něco o hrdinech a jejich konfliktech, jako třeba v dalších očekávaných scífkách Star Trek - Do temnoty nebo Elysium.

Sdílejte:TwitterFacebookVytiskněte si:TisknoutTisknout
Tisknout
Reklama

Nejnovější články

Páteční gify, jediná jistota dnešního světa

Páteční gify, jediná jistota dnešního světa

A už je to tady zase. Pátek, oběd se blíží, tak než se vyrazíte najíst, nezapomeňte užít naší pravidelnou dávku. Aplikace ...

Číst více
GALERIE: Potvrzeno! Příroda je pěkně nefér

GALERIE: Potvrzeno! Příroda je pěkně nefér

Příroda je občas docela svině. Zatímco někdy rozdává plnými hrstmi, jindy zase pěkně škudlí.

Číst více
GALERIE: Ženy, které zírají do lednice

GALERIE: Ženy, které zírají do lednice

Možná vám taky doma kdysi říkali, že se do lednice nečumí jak do televize. Ale tyhle holky? Ty na to zvysoka kašlou!

Číst více
Páteční gify dnes ve velkém rodinném balení

Páteční gify dnes ve velkém rodinném balení

Dneska jsme se nechali zase trochu unést a tak jsme vybírali a vybírali, až jsme těch gifů vybrali celou hromadu. Tak snad to neucpe ty internety. A vy taky opatrně, ...

Číst více