Nahrávání videa ...

TRAILER na Pacific Rim

Možná vůbec největší z letošních velkofilmů budí v prvním traileru rozpaky.

První ukázka z katastrofické akce režiséra Guillerma del Tora (Hellboy, Faunův labyrint, Princ bez království) ukazuje své kilometrové měřítko. Souboj obřích mimozemšťanů vylézajících z nitra Země a podobně mohutných lidmi ovládaných robotů zní moc zajímavě na papíře, ale v první ukázce vypadá dost bezkrevně, omalovánkově a vlastně i celkem staticky - asi jako nepovedená pokračování příbuzných Transformers, kde ale měly souboje alespoň slušnou dynamiku a točila se z nich hlava.

Jako největší WTF první ukázky rozhodně vyhlašujeme účinkování počítačového hlasu GLaDOS - ano, to je ta umělá inteligence z herní série Portal. Kéž by se GLaDOS se svým sarkastickým a škodolibým humorem ve filmu opravdu objevil - první ukázce totiž chybí nadhled a charakter. Vykrádačkou zavání ještě nápadná podobnost vzhledu robotů a energo brnění z her Fallout. 

Snad se v příštím traileru dozvíme i něco o hrdinech a jejich konfliktech, jako třeba v dalších očekávaných scífkách Star Trek - Do temnoty nebo Elysium.

Sdílejte:TwitterFacebookVytiskněte si:TisknoutTisknout
Tisknout

Nejnovější články

Páteční gify jsou vitamíny 21. století

Páteční gify jsou vitamíny 21. století

Stres je spouštěčem řady civilizačních chorob, pokud ale pravidelně berete naší páteční medikaci, nemusíte se vůbec ničeho obávat....

Číst více
Výherci z Maxima 12/2016

Výherci z Maxima 12/2016

Výherci soutěží z prosincového Maxima.

Číst více
Výherci z Maxima 11/2016

Výherci z Maxima 11/2016

Výherci soutěží z listopadového Maxima.

Číst více
Předsilvestrovská nálož pátečních gifů

Předsilvestrovská nálož pátečních gifů

Předsilvestrovská megadávka pátečních gifů ochrání preventivně i od novoroční kocoviny. A jestli ne, tak si je holt v neděli dejte znovu.

Číst více