Nahrávání videa ...

Šťavnatá Lily Cole v klipu od Yeah Yeah Yeahs

Ženy bývají jako časovaná bomba. Tady je důkaz.

Americké indie rockové superstars vypustily klip ke gospělově zabarvené pecce z chystané desky Mosquito (vychází v půlce dubna, ale tipujeme, že leakne každou chvíli). Písnička se jmenuje Sacrilege (Svatokrádež) a klip od vyhlášených borců Megaforce jde až na dřeň. Hlavní roli v erotickým dusnem napěchovaném filmečku si střihla rajcovní britská zrzka Lily Cole. Nápad s dějem převráceným naruby tady funguje naprosto dokonale. Při jeho sledování se vybaví třeba celovečerní drsňárna Zvrácený od francouzského provokatéra Gaspara Noého.

Pětadvacetiletá modelka a herečka Lily Cole se nahoty nebojí. Kombinace rajcovnosti s dětskou nevinností jí přinesla prestižní smlouvy s mnoha módními značkami, ale i filmové role. Jednou z nejzajímavějších má být i postava Alice v dlouho odkládaném filmu Phantasmagoria: The Visions of Lewis Carroll. Režisérem hororového snímku je shock-rocker Marilyn Manson, který má pro zkažené holčičky vážně slabost a jistě bude chtít mít nad Lily plnou ‚kreativní kontrolu‘. Závist!

Sdílejte:TwitterFacebookVytiskněte si:TisknoutTisknout
Tisknout

Nejnovější články

Páteční gify jsou vitamíny 21. století

Páteční gify jsou vitamíny 21. století

Stres je spouštěčem řady civilizačních chorob, pokud ale pravidelně berete naší páteční medikaci, nemusíte se vůbec ničeho obávat....

Číst více
Výherci z Maxima 12/2016

Výherci z Maxima 12/2016

Výherci soutěží z prosincového Maxima.

Číst více
Výherci z Maxima 11/2016

Výherci z Maxima 11/2016

Výherci soutěží z listopadového Maxima.

Číst více
Předsilvestrovská nálož pátečních gifů

Předsilvestrovská nálož pátečních gifů

Předsilvestrovská megadávka pátečních gifů ochrání preventivně i od novoroční kocoviny. A jestli ne, tak si je holt v neděli dejte znovu.

Číst více