Nahrávání videa ...

Lausecker!

Extrémní lyžař Jirka Lausecker z Plzně (24) objíždí freerideové závody od Bulharska po Colorado a skáče z desetimetrových skal s větrovým bonbónem v puse

Lauseckerův Freeridový svět

Bansko, Bulharsko
Nemluvíte bulharsky? Nevadí! Lyžařský areál Šiligarnika má značení v latince, 59 km sjezdovek a nekonečné freeridové možnosti dostupné od horní stanice (2400 m). Za letecký zájezd na týden vytasíte nanejvýš 15 tisíc.

Arlberg/st. Anton, Rakousko
Místo na pomezí Tyrolska a Vorarlberska, kde sněží nejvíc v celém Rakousku. V neomezených freeridových terénech neotravují žádní turisti, nejlepší je najmout dole horského vůdce. Lavinovou výbavu přibalte s sebou!

Svatý Mořic, Švýcarsko
Engadine/St.Moritz tvoří devět středisek s 350 kilometry sjezdovek a nejlepšími freeridovými terény jak nad úrovní lesa, tak i pod ní. Freeride zajištěným, ale neupraveným desetikilometrovým ledovcovým splazem Morteratsch a heliskiing v Bernina je povinností!

Sdílejte:TwitterFacebookVytiskněte si:TisknoutTisknout
Tisknout

Nejnovější články

Páteční gify jsou vitamíny 21. století

Páteční gify jsou vitamíny 21. století

Stres je spouštěčem řady civilizačních chorob, pokud ale pravidelně berete naší páteční medikaci, nemusíte se vůbec ničeho obávat....

Číst více
Výherci z Maxima 12/2016

Výherci z Maxima 12/2016

Výherci soutěží z prosincového Maxima.

Číst více
Výherci z Maxima 11/2016

Výherci z Maxima 11/2016

Výherci soutěží z listopadového Maxima.

Číst více
Předsilvestrovská nálož pátečních gifů

Předsilvestrovská nálož pátečních gifů

Předsilvestrovská megadávka pátečních gifů ochrání preventivně i od novoroční kocoviny. A jestli ne, tak si je holt v neděli dejte znovu.

Číst více