Nahrávání videa ...

Kolotoč smrti: Nový trailer na scifi thriller Gravity

Byli jsme nadšení už z první upoutávky, ale teprve poctivý trailer naplno ukazuje, že Cuarón patří mezi vrcholné filmové kouzelníky.

FBpoutani2_copy

Nebudeme falešně skromní. Když se nám moc nezdál přerostlý a nabubřelý Pacific Rim, nakonec se ukázalo, že opravdu jen mlátí prázdnou slámu (velikosti obřích tankerů) - a je z toho propadák divácký a celkem i kritický. Podobně skeptičtí jsme byli u nového Supermana - Stalina, z kterého se vyklubala strašně vážná variace na návrat Ježíše Krista mezi nebohé smrtelníky. Zase jsme měli pravdu. 

Když jsme pochválili šikovně a slibně vypadající upoutávku na horor V zajetí démonů (The Conjuring), vyloupl se z toho film, který zbožňují žánroví fanoušci, kritici jsou nezvykle spokojení a v amerických kinech zaznamenává rekordní tržby. Včera jsme ho viděli v předpremiéře, a i když je plný žánrových klišé, jsou zpracované tak zručně a nápaditě, že jsme se od prvních minut koupali ve studeném potu.

O Cuarónově filmu se toho neví o moc víc, než když jsme o něm psali minule. Trailer rozpracovává scénu havárie na kosmické stanici, kvůli které se hlavní hrdinka Sandra Bullock ocitne sama v pusté kosmické prázdnotě s depresivním pohledem na zdánlivě blízkou Zemi. Způsob, jak je celá scéna rozpohybovaná budí úžas a mi předem říkáme, že možná nepůjde o novou filozofickou poému jak od Kubricka, ale mezi letošními scifi jí bude moci konkurovat možná tak podstatně akčnější Elysium. Jen tou Sandou Bullock si teda pořád nejsme jistí...

A tady ještě Drifting verze traileru, časově navazující na původní ukázku:

Sdílejte:TwitterFacebookVytiskněte si:TisknoutTisknout
Tisknout

Nejnovější články

SOUTĚŽ: Hrajte s námi s filmem Zúčtování

SOUTĚŽ: Hrajte s námi s filmem Zúčtování

Do kin přichází psychologický thriller, ve kterém Ben Affleck ztvárnil autistického účetního mafie.

Číst více
VIDEO: Bioppai - Japonská soutěž o nejhezčí prsa

VIDEO: Bioppai - Japonská soutěž o nejhezčí prsa

V Japonsku mají takovou sympatickou soutěž, Bioppai, která si klade za cíl vybrat ta nejlepší prsa.

Číst více
GALERIE: Nejlepší zadky jsou vyšpulené zadky!

GALERIE: Nejlepší zadky jsou vyšpulené zadky!

Špulení zadku je hodně sympatická a fotogenická činnost. Zdůrazní a zakulatí tvary a ještě působí jako taková pozvánka....

Číst více
Tim Knoll předvádí svůj bike parkour a je to jízda!

Tim Knoll předvádí svůj bike parkour a je to jízda!

Říkají tomu bike parkour a je to taková kombinace flatlandu, freestylu a parkouru, to všechno na bmx.

Číst více
Reklama
Reklama
Reklama