Nahrávání videa ...

DRSNÉ VIDEO: Jak severokorejské školačky řeší hádku?

Na férovku!

Holky v KLDR jdou ze školy a diskutují, čím by jednou chtěly být, aby přispěly k rozkvětnu jejich mocného socialistického národa. Su-ryon ještě neví, ale měla by na to, aby se dostala na žurnalistiku a jednou třeba psala do dělnického tisku nebo vytvořila velký román. Ale Hyong-hwa se jí vysměje: "Její otec má dluh ke straně a ona musí pokračovat v jeho práci, aby ho splatila." Ale to neměla, protože takovou uraženou čest dokáže rozřešit jen pořádné... kardio!

Scéna pochází ze severokorejského filmu Deník školačky (Han nyeohaksaengeui ilgi). Podle archaického vizuálu i reálií se může zdát divné, že pochází z roku 2007 a vypráví o severokorejské současnosti, ale v zemi kde vládne ideologie Čučche vypadají už dlouhá desetiletí všechny filmy jako z padesátých let.

Předem varujeme, ať si video nedáváte moc nahlas, pokud nechcete vzbudit v okolí podezření, že sledujete jiný žánr. Závěr dívčího souboje je totiž delikátně zpomalený a hlavně nazvučený. A vyhrála ta skromnější, samozřejmě. Navíc obě vypadají po jednom oběhnutí hřiště málem jak po maratonu. Možná z nich pryští mladická vášeň.

Sdílejte:TwitterFacebookVytiskněte si:TisknoutTisknout
Tisknout

Nejnovější články

Páteční gify jsou vitamíny 21. století

Páteční gify jsou vitamíny 21. století

Stres je spouštěčem řady civilizačních chorob, pokud ale pravidelně berete naší páteční medikaci, nemusíte se vůbec ničeho obávat....

Číst více
Výherci z Maxima 12/2016

Výherci z Maxima 12/2016

Výherci soutěží z prosincového Maxima.

Číst více
Výherci z Maxima 11/2016

Výherci z Maxima 11/2016

Výherci soutěží z listopadového Maxima.

Číst více
Předsilvestrovská nálož pátečních gifů

Předsilvestrovská nálož pátečních gifů

Předsilvestrovská megadávka pátečních gifů ochrání preventivně i od novoroční kocoviny. A jestli ne, tak si je holt v neděli dejte znovu.

Číst více