Reklama
Nahrávání videa ...

DRSNÉ VIDEO: Jak severokorejské školačky řeší hádku?

Na férovku!

Holky v KLDR jdou ze školy a diskutují, čím by jednou chtěly být, aby přispěly k rozkvětnu jejich mocného socialistického národa. Su-ryon ještě neví, ale měla by na to, aby se dostala na žurnalistiku a jednou třeba psala do dělnického tisku nebo vytvořila velký román. Ale Hyong-hwa se jí vysměje: "Její otec má dluh ke straně a ona musí pokračovat v jeho práci, aby ho splatila." Ale to neměla, protože takovou uraženou čest dokáže rozřešit jen pořádné... kardio!

Scéna pochází ze severokorejského filmu Deník školačky (Han nyeohaksaengeui ilgi). Podle archaického vizuálu i reálií se může zdát divné, že pochází z roku 2007 a vypráví o severokorejské současnosti, ale v zemi kde vládne ideologie Čučche vypadají už dlouhá desetiletí všechny filmy jako z padesátých let.

Předem varujeme, ať si video nedáváte moc nahlas, pokud nechcete vzbudit v okolí podezření, že sledujete jiný žánr. Závěr dívčího souboje je totiž delikátně zpomalený a hlavně nazvučený. A vyhrála ta skromnější, samozřejmě. Navíc obě vypadají po jednom oběhnutí hřiště málem jak po maratonu. Možná z nich pryští mladická vášeň.

Sdílejte:TwitterFacebookVytiskněte si:TisknoutTisknout
Tisknout
Reklama

Nejnovější články

Páteční gify, jediná jistota dnešního světa

Páteční gify, jediná jistota dnešního světa

A už je to tady zase. Pátek, oběd se blíží, tak než se vyrazíte najíst, nezapomeňte užít naší pravidelnou dávku. Aplikace ...

Číst více
GALERIE: Potvrzeno! Příroda je pěkně nefér

GALERIE: Potvrzeno! Příroda je pěkně nefér

Příroda je občas docela svině. Zatímco někdy rozdává plnými hrstmi, jindy zase pěkně škudlí.

Číst více
GALERIE: Ženy, které zírají do lednice

GALERIE: Ženy, které zírají do lednice

Možná vám taky doma kdysi říkali, že se do lednice nečumí jak do televize. Ale tyhle holky? Ty na to zvysoka kašlou!

Číst více
Páteční gify dnes ve velkém rodinném balení

Páteční gify dnes ve velkém rodinném balení

Dneska jsme se nechali zase trochu unést a tak jsme vybírali a vybírali, až jsme těch gifů vybrali celou hromadu. Tak snad to neucpe ty internety. A vy taky opatrně, ...

Číst více