K jedinečnému autu jedinečný mobil. Vystupte z průměru!

K jedinečnému autu jedinečný mobil. Vystupte z průměru!

Komerční článek - Každý správný tuner dobře ví, že auto není jen auto. Je to vášeň, součást života, součást naší osobnosti. K životnímu stylu nepatří jen parádní kára, musíte to prožívat se vším všudy. Váš styl musí zákonitě doplňovat i řada dalších doplňků – začít můžete u unikátního mobilu nebo sladit barvu telefonu s vaší károu!

Propagace značky Mironet.
Maxim.cz není jeho autorem a nemá vliv na jeho obsah.

Vždyť, co by to bylo za styl, kdybyste image nadupané káry totálně zbořili obyčejným a starým telefonem u ucha? Buďte cool! Třeba se značkou Lenovo, která patří k významným výrobcům stylových mobilů. Do Česka své mobilní produkty standardně nedováží, díky Mironetu však není problém stát se majitelem některého modelu Lenova a pochlubit se třeba na tunning srazu unikátním mobilem.

Lenovo K900 – telefon, který nemůže mít každýlenovo_k900

Mironet je totiž jediný český prodejce, který mobily Lenovo nabízí, a to dokonce počeštěné. Jedná se o parádní stylové bomby, které z vás udělají bosse a dokonale doplní váš stroj na kolech. Tomu poměru cena/výkon prostě neuvěříte! Tak třeba Lenovo K900, stylovka s pětipalcovým displejem, která vás zaručeně dostane. Kromě kvality v kapse, kterou prostě ucítíte, promění čelní sklo vašeho bouráku v jednu velkou navigaci – díky velkému displeji už nebudete muset číst názvy ulic lupou.

Operační systém Android 4.2 zajistí svižný chod, geniální konektivita zase přesnost a spolehlivost. A to vše jen za 7 490 Kč? Pecka! Vyzdvihněte svůj styl unikátním mobilem, který nemůže mít každý, a vystupte z šedého průměru.

Když barva mobilu ladí s lakem vaší káry

A co kdybyste lak telefonu sladili s lakem vašeho bouráku? Elegantní řešení nabízí firma Xiaomi, která je kvalitním, přesto však méně známým výrobcem mobilních telefonů. Důvodem je, že se v Evropě jen velmi těžko shání, a tak máte zřídkakdy šanci narazit na jeho modely. Zatracovat však tohoto asijského výrobce jen proto, že jej neznáte, by bylo nefér. Xiaomi totiž nabízí perfektní poměr cena/výkon, který by neměl ujít vašemu zájmu.

Právě díky rostoucí oblibě produktů Xiaomi rozšířil Mironet svou nabídku exkluzivně o mobilní telefony tohoto výrobce. Za zmínku stojí minimálně ten nejzásadnější z nich – Xiaomi MI2S. Vyrábí se ve dvou variantách podle velikosti paměti a kromě jiného je unikátní širokým výběrem barevných provedení – od modré přes zelenou až třeba po růžovou. Dokonale tak padne k vaší káře!

Xiaomi MI2S – hodně muziky za málo penězxiaomi

Na IPS HD displeji o úhlopříčce 4,3“ běží operační systém Android ve verzi 4.1 Jelly Bean. Pod kapotou modelu se skrývá procesor Quad-Core 1,7 GHz a 2GB RAM. A co víc, s fotoaparátem o rozlišení úctyhodných 13 megapixelů budete maximálně spokojeni. Integrovaná GPS jednotka je pak naprostou samozřejmostí – bloudění na ulici i po silnici je tak minulostí.

Stabilitu pak zajišťuje velká výdrž díky baterii o kapacitě 2000 mAh. I přes tyto skvělé parametry si mobil ponechává slušnou váhu 145 g. A za jakou cenu? Jen 9 990 Kč za 16GB verzi nebo 11 990 Kč za verzi 32 GB. Ještě váháte?

Sdílejte:TwitterFacebookVytiskněte si:TisknoutTisknout
Tisknout

Další z rubriky

Mají zvířata orgasmus?

Mají zvířata orgasmus?

Léňa nám poslala tenhle záludný dotaz a tak se naše zodpovědnice pořádně zapotila.

Číst více
Zbaví vás orgasmus škytavky?

Zbaví vás orgasmus škytavky?

Broza85 nám poslal(a) tenhle záludný dotaz, a tak jsme zapátrali...

Číst více
Jak si pořádně vycpat trenky ve stylu Dalibora Jandy

Jak si pořádně vycpat trenky ve stylu Dalibora Jandy

Vycpávat si boxerky ponožkami, abyste dosáhli rozkrokové boule á la Dalibor Janda sice funguje, ale co si narvat do trenek třeba kytaru nebo vlastní ...

Číst více

Nejnovější články

SOUTĚŽ: Hrajte s námi s filmem Zúčtování

SOUTĚŽ: Hrajte s námi s filmem Zúčtování

Do kin přichází psychologický thriller, ve kterém Ben Affleck ztvárnil autistického účetního mafie.

Číst více
VIDEO: Bioppai - Japonská soutěž o nejhezčí prsa

VIDEO: Bioppai - Japonská soutěž o nejhezčí prsa

V Japonsku mají takovou sympatickou soutěž, Bioppai, která si klade za cíl vybrat ta nejlepší prsa.

Číst více
GALERIE: Nejlepší zadky jsou vyšpulené zadky!

GALERIE: Nejlepší zadky jsou vyšpulené zadky!

Špulení zadku je hodně sympatická a fotogenická činnost. Zdůrazní a zakulatí tvary a ještě působí jako taková pozvánka....

Číst více
Tim Knoll předvádí svůj bike parkour a je to jízda!

Tim Knoll předvádí svůj bike parkour a je to jízda!

Říkají tomu bike parkour a je to taková kombinace flatlandu, freestylu a parkouru, to všechno na bmx.

Číst více
Reklama
Reklama
Reklama