Reklama

5 českých měst, kde si nejsnadněji za*ukáte

5 českých měst, kde si nejsnadněji za*ukáte

Upřímný průvodce po krásách naší vlasti. Kde jsou nejbohatší sklady kvalitního řeziva, které čeká, až ho vaše parta vyzvedne?

5. OSTRAVA

Nasrat na šachty - mažte do Stodolní! Jednak je to klasika, druhak vám v Ostravě nic moc jinýho nezbyde, co si budeme nalhávat. Všechny kloudný hospody se vměstnaly do jedný ulice – portfolio podniků v ní je ale sakramentsky pestrý a davy koček, který se mezi nima pohybujou, připomínaj šílený tlačenice muslimů kolem velký mešity v Mekce. Každej si vybere. Musíte se sice tvářit, že Ostrava je pro vás pulzující evropskou metropolí, trochu si zanadávat na cajzly a Pražáky, poplakat si nad současnejma výsledkama fotbalovýho Baníku a každýho dotěrnýho chlápka, co chce hučet do vaší princezny, odpálkovat výkřikem „Táhni, pičo!!!", ale to jsou jen malý oběti pro jistotu, že v betli tentokrát nebudete usínat jen s mončičákem od maminky.

4. PRAHA

Praha není jenom most a hrad. Je tu víc jak milion lidí a tedy víc jak půl milionu žen. Jsou tu turistky, studentky, recepční, znuděný mámy na mateřský, punkerky, tanečnice, recepční, hajzlbáby, servírky, prostitutky, hipsterky, středoškolačky s občankou, modelky, top manažerky, cvičitelky aerobicu, propadlý holky ze základek, novinářky, fyzioterapeutky a masérky, striptérky, slečny z reklamek, PR a marketingu... a je jich kurevsky moc! Stačí si jen vybrat.

3. LITVÍNOV

Nejsem rasista, ale... ale právě naopak. Kdo rád ochutnává trochu barevnější podoby tělesnýho kontaktu, může si na severu Čech ověřit, že všechna ta klišé o živočisnějším a divočejším sexu jsou pravdivá. Dementní náckové se do litvínovskýho Janova sjížděj kvůli tomu, aby dělali ramena a nechali si dát od fízlů pendrekem po hlavě, moudří muži s duší otevřenou si tam radši zajdou za levným sexem. Pravda, občas hrozí čórnutý autorádio, poklice od kol nebo rovnou zcizená celá kára, stejně jako to, že vás kápo místního ghetta začne honit po sídláku s rybičkou v ruce. Ale co by člověk nepodstoupil kvůli objevování krás multikulturalismu, no ne?

sexy_gypsy1

Průměrný vzorek litvínovských krás...


2. DOKSY

Nenechte se zmást chatkama s linoleem z časů normalizace a hromadou nevkusně oblečenejch rodinek v rejoickách, rybářských vestičkách a tričkách se superhumornými potisky typu „Pivo dělá hezká těla". Jen co nad Máchovým jezerem zapadne slunce a z pláží, bungalovů a stánků na párek v rohlíku vylezou všechny nadržený existence, změní se ten poetickej kraj v sexuální masokombinát. Když psal Mácha „hrdliččin zval ku lásce hlas", celkem jistě tím nemyslel zběsilý hemžení na diskotéce Bílý kámen – ale jinak se trefil. Stačí si totiž vzít zánovní polo a pár stovek na panáky, a pak už jen vybírat: S kontaktáží mezi stovkama rozverných slečen a paniček, který se přijely na Mácháč odreagovat (tak aby mohly v pondělí v práci litovat upocenýho šoustu mezi chatkama), totiž fakt nemůže mít nikdo problém. Tady si do přilehlýho lesíku musí zvládnout nějakou přiožralou oběť odtáhnout i ajťák, jehož největším erotickým zážitkem dosud bylo rozechvělý načítání datadisku s posledním dobrodružstvím Lary Croft.

1. OLOMOUC

Nedoceněná perla Moravy! Ale jen blázen by sem jezdil přes víkendy. Mrtvolně klidné město totiž ožívá jen během všedních dní, kdy se do ulic, barů a tedy i ložnic levných hostelů naženou tisíce bájných sexuchtivých stvoření: Ano, studentek! Jsou mladé, jsou krásné (s ohledem na nízké ceny alkoholu stihnou všechny spolehlivě zkrásnět už před devátou večer), jsou nenáročné a chtějí se bavit - jak po každé zkoušce nebo zápočtu, tak hlavně před tím, než začnou makat, zakládat rodinu a celkově se nudně usazovat. Olomouc je studentský město a díky ideální konstelaci fakult v něm je mnohem víc „povolnejch roštěnek" než snaživých studentíků – a ty u baru beztak trumfnete už jen tím, že máte práci, že vás nezruinuje účet za čtyři piva a zelenou a že pokoj nesdílíte se spolubydlou, co si potřebuje každou půlnoc nahonit u Hry o trůny. Enjoy!

Běžná momentka z olomouckého klubu

Běžná momentka z olomouckého klubu

Sdílejte:TwitterFacebookVytiskněte si:TisknoutTisknout
Tisknout

Další z rubriky

Je mír při prkénkových válkách v nedohlednu? Vyřešte to domácí pisoárem

Je mír při prkénkových válkách v nedohlednu? Vyřešte to domácí pisoárem

Zvedání prkénka, je pro mnohé z nás věčný boj. A většinou zakládá na boj další a to se ženou. Tam už jdou ...

Číst více
Víme, proč ženy při sexu sténají. Ale radši to nečtěte

Víme, proč ženy při sexu sténají. Ale radši to nečtěte

Britští vědci přišli se studií, která vysvětluje, proč ženy u sexu kříčí, sténají a hekají. Ale moc líbit se ...

Číst více
Pánové, tady končí sranda, prohrábněte si pořádně koule

Pánové, tady končí sranda, prohrábněte si pořádně koule

Muži si prý šahají na koule až 369x za měsíc. A to jsou, prosím, jen vlastní dotyky, ty cizí jsou mimo statistiky. Málokdo už ale ...

Číst více
Mají zvířata orgasmus?

Mají zvířata orgasmus?

Léňa nám poslala tenhle záludný dotaz a tak se naše zodpovědnice pořádně zapotila.

Číst více
Reklama

Nejnovější články

Páteční gify, jediná jistota dnešního světa

Páteční gify, jediná jistota dnešního světa

A už je to tady zase. Pátek, oběd se blíží, tak než se vyrazíte najíst, nezapomeňte užít naší pravidelnou dávku. Aplikace ...

Číst více
GALERIE: Potvrzeno! Příroda je pěkně nefér

GALERIE: Potvrzeno! Příroda je pěkně nefér

Příroda je občas docela svině. Zatímco někdy rozdává plnými hrstmi, jindy zase pěkně škudlí.

Číst více
GALERIE: Ženy, které zírají do lednice

GALERIE: Ženy, které zírají do lednice

Možná vám taky doma kdysi říkali, že se do lednice nečumí jak do televize. Ale tyhle holky? Ty na to zvysoka kašlou!

Číst více
Páteční gify dnes ve velkém rodinném balení

Páteční gify dnes ve velkém rodinném balení

Dneska jsme se nechali zase trochu unést a tak jsme vybírali a vybírali, až jsme těch gifů vybrali celou hromadu. Tak snad to neucpe ty internety. A vy taky opatrně, ...

Číst více