5 českých měst, kde si nejsnadněji za*ukáte

5 českých měst, kde si nejsnadněji za*ukáte

Upřímný průvodce po krásách naší vlasti. Kde jsou nejbohatší sklady kvalitního řeziva, které čeká, až ho vaše parta vyzvedne?

5. OSTRAVA

Nasrat na šachty - mažte do Stodolní! Jednak je to klasika, druhak vám v Ostravě nic moc jinýho nezbyde, co si budeme nalhávat. Všechny kloudný hospody se vměstnaly do jedný ulice – portfolio podniků v ní je ale sakramentsky pestrý a davy koček, který se mezi nima pohybujou, připomínaj šílený tlačenice muslimů kolem velký mešity v Mekce. Každej si vybere. Musíte se sice tvářit, že Ostrava je pro vás pulzující evropskou metropolí, trochu si zanadávat na cajzly a Pražáky, poplakat si nad současnejma výsledkama fotbalovýho Baníku a každýho dotěrnýho chlápka, co chce hučet do vaší princezny, odpálkovat výkřikem „Táhni, pičo!!!", ale to jsou jen malý oběti pro jistotu, že v betli tentokrát nebudete usínat jen s mončičákem od maminky.

4. PRAHA

Praha není jenom most a hrad. Je tu víc jak milion lidí a tedy víc jak půl milionu žen. Jsou tu turistky, studentky, recepční, znuděný mámy na mateřský, punkerky, tanečnice, recepční, hajzlbáby, servírky, prostitutky, hipsterky, středoškolačky s občankou, modelky, top manažerky, cvičitelky aerobicu, propadlý holky ze základek, novinářky, fyzioterapeutky a masérky, striptérky, slečny z reklamek, PR a marketingu... a je jich kurevsky moc! Stačí si jen vybrat.

3. LITVÍNOV

Nejsem rasista, ale... ale právě naopak. Kdo rád ochutnává trochu barevnější podoby tělesnýho kontaktu, může si na severu Čech ověřit, že všechna ta klišé o živočisnějším a divočejším sexu jsou pravdivá. Dementní náckové se do litvínovskýho Janova sjížděj kvůli tomu, aby dělali ramena a nechali si dát od fízlů pendrekem po hlavě, moudří muži s duší otevřenou si tam radši zajdou za levným sexem. Pravda, občas hrozí čórnutý autorádio, poklice od kol nebo rovnou zcizená celá kára, stejně jako to, že vás kápo místního ghetta začne honit po sídláku s rybičkou v ruce. Ale co by člověk nepodstoupil kvůli objevování krás multikulturalismu, no ne?

sexy_gypsy1

Průměrný vzorek litvínovských krás...


2. DOKSY

Nenechte se zmást chatkama s linoleem z časů normalizace a hromadou nevkusně oblečenejch rodinek v rejoickách, rybářských vestičkách a tričkách se superhumornými potisky typu „Pivo dělá hezká těla". Jen co nad Máchovým jezerem zapadne slunce a z pláží, bungalovů a stánků na párek v rohlíku vylezou všechny nadržený existence, změní se ten poetickej kraj v sexuální masokombinát. Když psal Mácha „hrdliččin zval ku lásce hlas", celkem jistě tím nemyslel zběsilý hemžení na diskotéce Bílý kámen – ale jinak se trefil. Stačí si totiž vzít zánovní polo a pár stovek na panáky, a pak už jen vybírat: S kontaktáží mezi stovkama rozverných slečen a paniček, který se přijely na Mácháč odreagovat (tak aby mohly v pondělí v práci litovat upocenýho šoustu mezi chatkama), totiž fakt nemůže mít nikdo problém. Tady si do přilehlýho lesíku musí zvládnout nějakou přiožralou oběť odtáhnout i ajťák, jehož největším erotickým zážitkem dosud bylo rozechvělý načítání datadisku s posledním dobrodružstvím Lary Croft.

1. OLOMOUC

Nedoceněná perla Moravy! Ale jen blázen by sem jezdil přes víkendy. Mrtvolně klidné město totiž ožívá jen během všedních dní, kdy se do ulic, barů a tedy i ložnic levných hostelů naženou tisíce bájných sexuchtivých stvoření: Ano, studentek! Jsou mladé, jsou krásné (s ohledem na nízké ceny alkoholu stihnou všechny spolehlivě zkrásnět už před devátou večer), jsou nenáročné a chtějí se bavit - jak po každé zkoušce nebo zápočtu, tak hlavně před tím, než začnou makat, zakládat rodinu a celkově se nudně usazovat. Olomouc je studentský město a díky ideální konstelaci fakult v něm je mnohem víc „povolnejch roštěnek" než snaživých studentíků – a ty u baru beztak trumfnete už jen tím, že máte práci, že vás nezruinuje účet za čtyři piva a zelenou a že pokoj nesdílíte se spolubydlou, co si potřebuje každou půlnoc nahonit u Hry o trůny. Enjoy!

Běžná momentka z olomouckého klubu

Běžná momentka z olomouckého klubu

Sdílejte:TwitterFacebookVytiskněte si:TisknoutTisknout
Tisknout

Další z rubriky

Mají zvířata orgasmus?

Mají zvířata orgasmus?

Léňa nám poslala tenhle záludný dotaz a tak se naše zodpovědnice pořádně zapotila.

Číst více
Zbaví vás orgasmus škytavky?

Zbaví vás orgasmus škytavky?

Broza85 nám poslal(a) tenhle záludný dotaz, a tak jsme zapátrali...

Číst více
Jak si pořádně vycpat trenky ve stylu Dalibora Jandy

Jak si pořádně vycpat trenky ve stylu Dalibora Jandy

Vycpávat si boxerky ponožkami, abyste dosáhli rozkrokové boule á la Dalibor Janda sice funguje, ale co si narvat do trenek třeba kytaru nebo vlastní ...

Číst více

Nejnovější články

SOUTĚŽ: Hrajte s námi s filmem Zúčtování

SOUTĚŽ: Hrajte s námi s filmem Zúčtování

Do kin přichází psychologický thriller, ve kterém Ben Affleck ztvárnil autistického účetního mafie.

Číst více
VIDEO: Bioppai - Japonská soutěž o nejhezčí prsa

VIDEO: Bioppai - Japonská soutěž o nejhezčí prsa

V Japonsku mají takovou sympatickou soutěž, Bioppai, která si klade za cíl vybrat ta nejlepší prsa.

Číst více
GALERIE: Nejlepší zadky jsou vyšpulené zadky!

GALERIE: Nejlepší zadky jsou vyšpulené zadky!

Špulení zadku je hodně sympatická a fotogenická činnost. Zdůrazní a zakulatí tvary a ještě působí jako taková pozvánka....

Číst více
Tim Knoll předvádí svůj bike parkour a je to jízda!

Tim Knoll předvádí svůj bike parkour a je to jízda!

Říkají tomu bike parkour a je to taková kombinace flatlandu, freestylu a parkouru, to všechno na bmx.

Číst více
Reklama
Reklama
Reklama