Vzteklej pes na webu!

Vzteklej pes #1

Oblíbená časáková rubrika se konečně prokousala online

Každý den nás i vás něco naštve. A to tak že hodně. Je zdravé to nenechat bublat vevnitř a pustit to ven na plný koule. Velké vzteky chodí i od vás, takže je tu a tam vmísíme mezi ty naše. Každý týden tu čekejte velké pálení žáhy. To svoje můžete posílat na Tato emailová adresa je chráněna před spamboty, abyste ji viděli, povolte JavaScript . Do předmětu napište "Vzteklej pes". Už se těšíme, až zjistíme, že vás nakrkly stejné věci jako nás.

Změkčilci v kraťasech

Sere mě, že je drtivá většina obchodů z nějakého dementního komunistického zvyku totálně přetopená. Je to totální plýtvání energií. A nejsměšnější na tom je, že nejpřetopenější jsou outdoorové obchody jako Hudy a RockPoint, kde prodavači chodí i v zimě v kraťasech a tílku. Když tam přijdete, člověk by se musel u dveří okamžitě svlíknout do naha, aby to přežil. A když se zeptáte vedoucího obchodu, proč mají tak přetopeno, řekne vám, že už to zkoušel ztlumit, ale prodavači si stěžovali, že je jim zima. To kurva neznají vynález svetru? Když sami prodávají speciální oblečení do zimy? Nebo je to takový šmejd, že to nefunguje? Ano, ti prodavači, od kterých byste čekal drsné, větrem ošlehané polární vlky… Do lágru s nima, ať se otužujou!   

Strmiska

Parkování za lístek na MHD?

Poprvé jsem se vydal autem na vánoční nákupy do obchodního centra Chodov a vzhledem k zácpám před normálním parkovištěm jsem to vrznul do pod ním ležícího P + R. Když jsem se pak vracel k autu a chtěl zaplatit parkovné, zjistil jsem, že běžný parkovací automat není kompatibilní s P + R. V okolí už stál jenom běžný automat na MHD lístky a spousta bezradných lidí. Metodou pokus-omyl jsem zjistil, že musíte vrazit parkovací tiket do nenápadného stojanu vedle automatu a na automatu místo MHD lístku za šestadvacet namačkat speciální lístek za desetikorunu, který se normálně vytiskne, ale k ničemu vám není. Vedle kryptického obřího mechanismu se tam takto hromadí haldy vytištěných lístků a nedej bože, abyste se přehmátli a vytisklo vám to normální lístek na bus. Krátkozraké šetření na blbuvzdorném řešení i na informačních tabulkách způsobuje, že se po Chodově toulá množství nasraných lidí. A to před svátky dvojnásob nepotěšilo.

Rybář
Sdílejte:TwitterFacebookVytiskněte si:TisknoutTisknout
Tisknout

Další z rubriky

Vaše průměrné chutě

Vaše průměrné chutě

Sere mě, že jakmile se na trhu objeví nějaký potravinářský výrobek, který se nějak vymyká a na kterém začnu ujíždět, ...

Číst více
Veký vztek: Zkurvená dovolená - vaše story, naše rady!

Veký vztek: Zkurvená dovolená - vaše story, naše rady!

Zkazit dovolenou si můžete sami. Ale jak postupovat, když vám ji mrví cestovka?

Číst více
Velký vztek #13: Lego výsměch, zabiják řepka a nemocnice k zeblití

Velký vztek #13: Lego výsměch, zabiják řepka a nemocnice k zeblití

Proč ho v sobě dusit, když může slastnými údery do klávesnice ven...

Číst více

Nejnovější články

Páteční gify jsou vitamíny 21. století

Páteční gify jsou vitamíny 21. století

Stres je spouštěčem řady civilizačních chorob, pokud ale pravidelně berete naší páteční medikaci, nemusíte se vůbec ničeho obávat....

Číst více
Výherci z Maxima 12/2016

Výherci z Maxima 12/2016

Výherci soutěží z prosincového Maxima.

Číst více
Výherci z Maxima 11/2016

Výherci z Maxima 11/2016

Výherci soutěží z listopadového Maxima.

Číst více
Předsilvestrovská nálož pátečních gifů

Předsilvestrovská nálož pátečních gifů

Předsilvestrovská megadávka pátečních gifů ochrání preventivně i od novoroční kocoviny. A jestli ne, tak si je holt v neděli dejte znovu.

Číst více