Reklama
Velký vztek #9

Velký vztek #9

Přenesli jsme náš vztek na síť, aby se mohl virálně šířit, protože sdílená frustrace je hybatelem dějin.

Konec hudby!

Nasral mě ódeesácký propagandistický plátek Jednička, který se tváří jako oficiální časopis Prahy 1, ale ve skutečnosti jen kydá špínu na zastupitele ostatních stran a je esencí maloměšťáctví. 

V posledním čísle lžou, že „lidem se konečně uleví od hlučných pouličních umělců". Ta sračka velebí vlastní fašounský zákaz uměleckých produkcí, jako kdyby snad Praha příliš moc žila?! Prý nás konečně nebude obtěžovat hluk Na Příkopě a dalších místech, kde došlo k naprostému zákazu hudby. Bože, kolik lidí bydlí Na Příkopě? Vždyť jsou tam jen obchody a kancly! Který zasraný důchodce si stěžoval? 

Jestli chce bydlet v krematoriu, ať se odstěhuje do satelitu a neprudí lidi, kteří chtějí žít! 
Anebo je to jen samozvaná aktivita kreténských radních, kteří tak bojkotují normální život? Zakázaná jízda na kole v jednosměrkách a bojkot cyklostojanů jsou dalšími z nich. 

Narudlá právnička Jaroslava Janderová (ODS) si ve svém časopise lebedí, že si umělci už nikde ani nepípnou. Mj. nesmí vystupovat na dětských hřištích, kdekoli v podloubí a průchodu (co kdyby se náhodou někdo chtěl schovat před deštěm), samozřejmě nikdy večer a podržte se: když už si někde na periferii zadrnkají, na jednom místě se smí zdržovat maximálně 90 minut! 

Praha chcípá. A končí kluby. Naposledy Tiskárna a teď nově i výborný Kokpit kafé.

Strmiska 
 

Už nejsou čísla

Vždycky jsem měl dobrou paměť a tu jsem ještě kultivoval tím, že jsem si pamatoval spousty věcí včetně telefonních čísel. V hlavě jsem jich měl desítky. Přišel jsem vždy k nějaké telefonní budce, a když jsem chtěl zavolat nějaké holce nebo kamarádovi, navolil jsem zpaměti číslo. Byla to moje opěrná zeď, na kterou jsem se spolehl kdekoli na světě. Jenže moderní doba dosáhla toho, že čísla už neexistujou. Jsou uložený sice v mobilu, ale máme tam napsaný Bílek, Strmiska, Tazevčera, když někomu dávám kontakt, pošlu mu vizitku. Takže se mi stalo to, že mi chcíplo auto a vybil se telefon. Chtěl jsem z nejbližší vesnice zavolat, ať pro mě přijedou, a já jsem si nepamatoval jediný číslo. Ne že bych měl špatnou paměť, ale ona už čísla nejsou. 

Vondráček 
 

Slepice Nela

Nela logo

Od kolegyně Daniely jsem nedávno dostala MMS s fotkou obchodu na pražském Černém Mostě. Samozřejmě jsem se zasmála, ale vzápětí mě to naštvalo. Líbí se mi moje jméno, jsem ráda, že se nejmenuju třeba Kateřina... Poslední dobou se ale každý druhý mimino bez pinďoura jmenuje Nela, z mého okolí za necelý rok vím o čtyřech a jedné Nelle (tady pominu snahu o glamour efekt, i přes spojení s českým příjmením).

Ale proč ne. Co ale nechápu, je kosmetika na dětský opruzeniny Nela batole, kečup Neli, papírové kapesníčky Nelli, obchod s hadrama na děti Nellinka atd.!? Nebo postele, povlečení, kuchyně, obklady... Proč mají ženský jména? To jsou lidi tak impotentní v nápadech, že nevymyslí produktu, který vyrábějí, nějaký hezký, příjemný a adekvátní název?

To se to jako prodá lip, když to má lidský jméno? A proč teda nezkusit jiný jména, třeba Drahomíra, Bohuslava, Vojtěška nebo Bohdana? Nehledě na to, že jsem se kolikrát otočila na volání svého jména, abych pak potupně zjistila, že šlo o neposlušnýho čokla, co utekl svý paničce!

Nela Dubáková 


Prasárna škudlilů

Rozčilují mě tisíce blbečků, kteří si koupí dieselové auto, aby ušetřili pár korun, a najednou koukají jako vyvoraná myš, když jim v servisu řeknou, že by si měli taky čistit nebo měnit filtr pevných částic (který ten jejich bordel zachytává). A že za to zaplatí třeba sto padesát tisíc. Vychcánkové nelení a obrátí se na jiné vychcánky, kteří mají firmy, které nabízejí „trvalé řešení vašeho problému", tedy trvalé odstranění filtru. Tím mnohonásobně vzroste počet vylučovaných škodlivin. 

Emisními kontrolami přitom tyto šunky projdou: kvůli mírným normám, špatnému vybavení měřicích stanic nebo podvodem. Lumpové, kteří tuto službu nabízejí, na svých webech mají i perly typu „Vašemu vozidlu se bude lépe dýchat". Cože? A jak se bude dýchat nám, lidem? Ony servisy oficiálně neporušují zákon (za technický stav zodpovídá majitel vozu) a často se chlubí, že jejich služeb využily bezpáteřní `celebrity` jako Pepa Vojtek nebo Radek John. Tihle loseři jsou stejně špatný vzor jako ubožák, který se neumí chlapsky postavit ke svému problému s chlastem, a první, co udělá ve svém úřadě, je, že celému národu viditelně lže. Stát sráčů.

Strmiska 

Sdílejte:TwitterFacebookVytiskněte si:TisknoutTisknout
Tisknout

Další z rubriky

Vaše průměrné chutě

Vaše průměrné chutě

Sere mě, že jakmile se na trhu objeví nějaký potravinářský výrobek, který se nějak vymyká a na kterém začnu ujíždět, ...

Číst více
Veký vztek: Zkurvená dovolená - vaše story, naše rady!

Veký vztek: Zkurvená dovolená - vaše story, naše rady!

Zkazit dovolenou si můžete sami. Ale jak postupovat, když vám ji mrví cestovka?

Číst více
Velký vztek #13: Lego výsměch, zabiják řepka a nemocnice k zeblití

Velký vztek #13: Lego výsměch, zabiják řepka a nemocnice k zeblití

Proč ho v sobě dusit, když může slastnými údery do klávesnice ven...

Číst více
Reklama

Nejnovější články

Páteční gify, jediná jistota dnešního světa

Páteční gify, jediná jistota dnešního světa

A už je to tady zase. Pátek, oběd se blíží, tak než se vyrazíte najíst, nezapomeňte užít naší pravidelnou dávku. Aplikace ...

Číst více
GALERIE: Potvrzeno! Příroda je pěkně nefér

GALERIE: Potvrzeno! Příroda je pěkně nefér

Příroda je občas docela svině. Zatímco někdy rozdává plnými hrstmi, jindy zase pěkně škudlí.

Číst více
GALERIE: Ženy, které zírají do lednice

GALERIE: Ženy, které zírají do lednice

Možná vám taky doma kdysi říkali, že se do lednice nečumí jak do televize. Ale tyhle holky? Ty na to zvysoka kašlou!

Číst více
Páteční gify dnes ve velkém rodinném balení

Páteční gify dnes ve velkém rodinném balení

Dneska jsme se nechali zase trochu unést a tak jsme vybírali a vybírali, až jsme těch gifů vybrali celou hromadu. Tak snad to neucpe ty internety. A vy taky opatrně, ...

Číst více