Reklama
To nasere!

To nasere!

Život dokáže být pěkná svině a nebojí se to dát řádně najevo!

Nevíte co běhá ženám hlavou? Co řeší? Co mají za problémy?

V následujícím textu nahlédneme do myslí našich plačících milenek...


-       Celou pubertu se trápíte přebytečnýmy kilogramy a když konečně zhubnete, všechny módní značky supportují boubelky a nasadí kolekce v rozmezí velikostí 42 až 8. Srovnáte se se svým tělem, přiberete potřebná kila, chcete si koupit něco pěkného na sebe a zjistíte, že velikosti 42 až 8 jsou vyprodané a nevejdete se do 36.

Hladovíte, potíte se v teplákovce, máte radost, že jste zhubla a za odměnu si chcete koupit triko ve velikosti 36, ale bohužel přišla zimní kolekce v rozmezí velikostí 42 až 8. Musíte si koupit třicetšestku v sekáči a Vaše tlusté kolegyně oblečené v nové zimní kolekci se Vám za zády posmívají, že jste vyhublá, protože nemáte prachy, což dokazuje vaše triko ze sekáče.-        Váš nový přítel Vám po čase představí své kamarády, což je super. Po dalším čase Vám představí svou nejlepší kamarádku. Bud´vypadá naprosto neodolatelně, takže je jasné, že spolu spali, spí, nebo spát budou nebo je ošklivá a „chápavá“ – funguje jako jeho vrba (chce s ním spát).

Na nejbližší party nevydržíte jejich přátelský rozhovor, protože kamarádku zná přece déle než Vás, opijete ji za vlastní peníze a objednáte jí taxi. Když za ní zabouchnete dveře a taxikáři nahlásíte trasu Praha – Brno, Váš přítel se to dozví, protože ta nána mu to druhý den samozřejmě zavolá.... nutí Vás, aby jste uhradila jízdné.
Na další společnou akci nemůžete dorazit, protože nemáte love a den nato se dozvíte, že se Váš přítel opil a vyspal se s ní.


-        Jako bruneta si odbarvíte vlasy, protože víte, že muži obecně letí na blondýny. Blond Vám vůbec nesluší, nikdo se za Vámi neotáčí, obarvíte se zpátky nahnědo a potkáte nádherného chlapa. Bohužel se dozvídáte, že je vysazený na blondýny. Znovu se odbarvujete a máte polovinu z původního počtu vlasů. Jdete do jeho oblíbeného baru a z dálky vidíte, že u stolu sedí s drobnou blondýnkou. Švédská studentka, Evropská unie opět boduje s Erasmem. Jdete domů, opijete se ze žalu a hlavu si barvíte zpátky na hnědo tubou, která Vám zbyla od minula.

Ráno se probudíte, hlavu nahnědo, ale skoro vypelichanou. Zkontrolujete si mobil, smska od Něj, kde se dovídáte, že Švédka v baru oslavovala poslední den studia před návratem domů a že On chce tu roztomilou blondýnku, ze včera, co se zdržela tak krátce – Vás.


-        Muž, kterého milujete se s Vámi rozejde. Sedíte opařená doma a přemýšlíte co dál. Nejdřív se hodláte pořádně opít, což uděláte.

Následující ráno se vzbudíte s pořádnou kocovinou, prázdné lahve vedle gauče. Zjistíte, že jste ze žalu vyjedla lednici, vykouřila krabku cigaret a vypadáte hrozně. Zazvoní zvonek, Vaše matka přišla nečekaně na návštěvu. Vybalí na Vás, že vypadáte hrozně, máte kruhy pod očima a máte dbát o svou postavu, protože jste tlustá. Vyčte Vám, že máte prázdnou lednici, jste alkoholička, moc kouříte a v bytě máte děsný bordel ... a že takhle si rozhodně chlapa nenajdete!


-        Myslíte si o sobě, že jste krásná, ale bohužel jste jediná, kdo si to myslí.A když jim rupne v bedně, dopadá to takhle:
Sdílejte:TwitterFacebookVytiskněte si:TisknoutTisknout
Tisknout

Další z rubriky

Hyperloop – Budeme cestovat do Bratislavy potrubím?

Hyperloop – Budeme cestovat do Bratislavy potrubím?

V Americe mají za sebou první, zatím velmi krátký, test přelomového způsobu cestování. Společnost Hyperloop One dál ...

Číst více
Prdí taky ryby?

Prdí taky ryby?

Jana Ch. nám poslala tenhle záludný dotaz: "Ahoj Maxime! Naše dcera nás nedávno při pohledu do akvárka počastovala otázkou: A ...

Číst více
Billy Mitchell, první člověk, který porazil Pac Mana

Billy Mitchell, první člověk, který porazil Pac Mana

Billy Mitchell je první - a dost možná dosud jediný - člověk, který dokázal pokořit Pac Mana. Jako první v roce 1999 došel až na konec hry ...

Číst více
Jsou plnovousy zdraví škodlivé?

Jsou plnovousy zdraví škodlivé?

Yellen, asi fousáč, nám položil tuhle zapeklitou otázku, a tak my odpovídáme.

Číst více
Reklama

Nejnovější články

Páteční gify, jediná jistota dnešního světa

Páteční gify, jediná jistota dnešního světa

A už je to tady zase. Pátek, oběd se blíží, tak než se vyrazíte najíst, nezapomeňte užít naší pravidelnou dávku. Aplikace ...

Číst více
GALERIE: Potvrzeno! Příroda je pěkně nefér

GALERIE: Potvrzeno! Příroda je pěkně nefér

Příroda je občas docela svině. Zatímco někdy rozdává plnými hrstmi, jindy zase pěkně škudlí.

Číst více
GALERIE: Ženy, které zírají do lednice

GALERIE: Ženy, které zírají do lednice

Možná vám taky doma kdysi říkali, že se do lednice nečumí jak do televize. Ale tyhle holky? Ty na to zvysoka kašlou!

Číst více
Páteční gify dnes ve velkém rodinném balení

Páteční gify dnes ve velkém rodinném balení

Dneska jsme se nechali zase trochu unést a tak jsme vybírali a vybírali, až jsme těch gifů vybrali celou hromadu. Tak snad to neucpe ty internety. A vy taky opatrně, ...

Číst více