Reklama
Ožralý slon

10 zvířat, co frčí na drogách (2/2)

Kočky by nekupovaly Whiskas, ale šantu… Reklamy zase lžou!

Asi znáte kočičí kokain – šantu kočičí. Vypěstujte si ji na zahradě a udělejte radost taky sobě. Má totiž spoustu léčivých účinků. Když si ji zakouříte, bude vám moc fajn a alespoň chvíli se budete cítit jako kocour, sjetý kocour.

Feťácká zvířátka 1 – vymravenčení ptáci, tančící koně, bafající šimpanzi nebo vyválené včely

Ovce tlustorohá

ovce

Zvířata, stejně jako lidi, jsou ochotná pro svou slast třeba sát a lízat. Na rozdíl od lidí ale lížou skály – tedy speciálně skály vysoko ve Skalistých horách, které bývají porostlé halucinogenními lišejníky.

Účinky jsou pořádně silné, a proto se ovce za požitkem šplhají klidně do hodně nepřístupných míst. Jelikož jsou od přírody skvělí horolezci, tak to jde nahoru celkem snadno. Horší je to dolů, po pozření lišejníků… Ovce jsou ochotné si pro lišejníky rozedřít jazyk do krve a obrousit zuby až ke kořenům. Když je miluješ, není co řešit.

Lemurové a malpy kapucínské

lemuri

Je vidět, že opice jsou blízké člověku, protože se sjíždějí opravdu nápaditými způsoby. Lemurové a malpy vyhledávají v lese mnohonožky, které pak mačkají, aby z nich vypudili jedovatou kyselinu, kterou si pak roztírají po těle, aby se pak – jak vědci popisují – „pekelně sjeli, jak si ani neumíte představit“.

Jedná se o podobnou libůstku, jako je u ptáků anting (mravenčení), až na to, že sekret z mnohonožek obsahuje smrtící jed kyanid, takže opice určitě neriskují svůj život jen proto, aby si vyčistily srst od cizopasníků. Malpy dokonce užívají sekret během jakýchsi obřadů. Sednou si do kruhu a podávají si mnohonožku jako huliči špeka a všichni si užívají společně. Možná si u toho broukají tuhle klasiku.

Zdunění sloni

drunk-elephant

Asi jste slyšeli povídačky o slonech, co se rádi ožírají fermentovaným ovocem. Prý to je nesmysl. Každopádně jsou známé případy, kdy naběhli do vesnic, kde se vaří rýžové pivo, ožrali se jak chobotnatá prasata a pak se vydali řádit po okolí. Jakou spoušť za sebou zanechá skupina obřích vandalů, si asi umíte představit. Během jednoho incidentu se dokonce šestice slonů omráčila elektrickým proudem, když se bavila trháním elektrického vedení.

Jak je vidět na videu, někteří sloni se snaží využít ožralosti ostatních, aby se jich sexuálně zmocnili. Jak lidské…

Vybuznělé octomilky

octomilky šukající

Kolikrát už jste zapíjeli osamělost, rozchod nebo sexuální frustraci chlastem? Jestli hodněkrát, tak se netrapte, dělají to i mouchy octomilky, jen pak nemusejí vysvětlovat zasahující policii, že jejich bejvalka „je píča!“.

Ve studii zabývající se alkoholem nechali vědci skupinu octomilů obcovat s jejich samičkami, zatímco ta druhá se mohla akorát dívat (ozvala se PETA, když jde o mučení zvířat?). Pak dala oběma skupinám na výběr z potravy, přičemž jedna byla obyčejná a druhá napuštěná alkoholem. Neuspokojená skupina dala jednoznačně přednost alko-verzi.

Mouchy jsou po chlastu stejně jako lidi pěkně nadržené a klesá jejich vybíravost až do té míry, že by ojely všechno, co bzučí a má křídla. Platí to i pro stejné pohlaví. Původně heterosexuální samečkové v ožralosti přecházejí na Jaro Slávik style – dočasné buznění. Až budete příště s kámošema nad flaškou nadávat na ženské, mohli byste se rozvášnit, tak s tím počítejte a rovnou si sbalte lubrikační gel. 

Sdílejte:TwitterFacebookVytiskněte si:TisknoutTisknout
Tisknout

Další z rubriky

Hyperloop – Budeme cestovat do Bratislavy potrubím?

Hyperloop – Budeme cestovat do Bratislavy potrubím?

V Americe mají za sebou první, zatím velmi krátký, test přelomového způsobu cestování. Společnost Hyperloop One dál ...

Číst více
Prdí taky ryby?

Prdí taky ryby?

Jana Ch. nám poslala tenhle záludný dotaz: "Ahoj Maxime! Naše dcera nás nedávno při pohledu do akvárka počastovala otázkou: A ...

Číst více
Billy Mitchell, první člověk, který porazil Pac Mana

Billy Mitchell, první člověk, který porazil Pac Mana

Billy Mitchell je první - a dost možná dosud jediný - člověk, který dokázal pokořit Pac Mana. Jako první v roce 1999 došel až na konec hry ...

Číst více
Jsou plnovousy zdraví škodlivé?

Jsou plnovousy zdraví škodlivé?

Yellen, asi fousáč, nám položil tuhle zapeklitou otázku, a tak my odpovídáme.

Číst více
Reklama

Nejnovější články

Páteční gify, jediná jistota dnešního světa

Páteční gify, jediná jistota dnešního světa

A už je to tady zase. Pátek, oběd se blíží, tak než se vyrazíte najíst, nezapomeňte užít naší pravidelnou dávku. Aplikace ...

Číst více
GALERIE: Potvrzeno! Příroda je pěkně nefér

GALERIE: Potvrzeno! Příroda je pěkně nefér

Příroda je občas docela svině. Zatímco někdy rozdává plnými hrstmi, jindy zase pěkně škudlí.

Číst více
GALERIE: Ženy, které zírají do lednice

GALERIE: Ženy, které zírají do lednice

Možná vám taky doma kdysi říkali, že se do lednice nečumí jak do televize. Ale tyhle holky? Ty na to zvysoka kašlou!

Číst více
Páteční gify dnes ve velkém rodinném balení

Páteční gify dnes ve velkém rodinném balení

Dneska jsme se nechali zase trochu unést a tak jsme vybírali a vybírali, až jsme těch gifů vybrali celou hromadu. Tak snad to neucpe ty internety. A vy taky opatrně, ...

Číst více