Reklama
10 zajímavostí o kozách

10 zajímavostí o kozách

Fakta, co se budou hodit, až si budete chtít zahrát na dudy.

Tady je pár zajímavých poznatků, která nasbírali sexuologové o ženských ňadrech, poprsí, ceckách, melounech, lentilách, bonbonkách, popředí…

1. Citlivost bradavek

Že jsou bradavky z celých prsou nejcitlivější, není nic nového, možná už jste se i setkali se situací, kdy k nim máte zakázaný přístup, protože je jí jejich stimulace až nepříjemná. Podobně jako penis i ženské bradavky bývají ještě citlivější po orgasmu. Ale není třeba se bát, po krátké pauze se vracejí do normálu. Určitě po kratší pauze, než potřebují k opakované provozuschopnosti naše přívěšky.

2. Velikost bradavek

prsa

Proč mají některé ženy velké bradavky, jiné skoro žádné? Má to nějakou souvislost, nebo jde o náhodu? S bradavkami je to podobné jako s otisky prstů, nenajdete stejné… a proto je tak vzrušující hledat zajímavé a nové, a obohacovat tak svůj život o nové zkušenosti. Velikost bradavek a dvorců je dědičná, ale přesto souvisí s dalšími faktory jako velikost prsou, věk, strava, těhotenství, menstruace a celková tělesná hmotnost.

3. Bradavky naruby

Už jste měli v péči prsa, kterým bradavky nečouhaly, ale naopak tvořily malé prohlubně? Není to zas tak vzácné, podobně jako když někomu trčí pupík. U prsou ale samozřejmě nejde o to, jak vám v porodnici uvázali uzel na ustřižené pupeční šňůře. Na citlivost nebo funkci bradavek to nemá žádný vliv, jen si neužijete to vzrušené trčení. Jelikož ‚stydlivé bradavky‘ najdete spíše na větších prsou, můžete si užívat spoustu jiných prsních zážitků a vzrušující fyziky, že?

4. Tonáž

prsa1

Průměrné prso mívá něco přes půl kila. Větší kousek už klidně 3,5 kg, takže když si ženy stěžují, že je z nich bolí záda, věřte jim a někdy jim je podržte, ať si trochu odpočinou. Jestli si přijdete trošku jako v řeznictví při objednávání plecka, pak si můžete s přítelkou a kamarádkou zkusit jejich prsa zvážit, třeba na kuchyňské váze, pokud má tedy dostatečný rozsah měření… je to celkem sranda. A bez textilu, ten by zkreslil výsledky! 

Samozřejmě hmotnost prsou nelze brát čistě podle jejich velikosti. Záleží na poměru tuku a svalových tkání uvnitř…

5. Cecky, nebo bochánky?

prsa3

Ženská prsa nás sice od přírody přitahují, ale jejich velikost v tom vždy nehraje roli. Obecně se sice dá konstatovat, že nás baví spíše větší prsa, protože evokují větší plodnost (viz archetypální pravěké sošky s obřími dudami), ale daleko větším faktorem přitažlivosti jsou celkové tělesné proporce, neboli jak prsa zapadají k našemu vnitřnímu ženskému ideálu. „Velkou roli má distribuce podkožního tuku,“ vysvětluje kanadská sexuoložka Jessica O’Reilly, která si určitě myslí, že je tučná tak akorát.

6. Óóóó, sladká bolesti!

prsa4

Některé ženy milují, když jim prsa mačkáte, koušete nebo je přes ně plácáte (kdyby jen rukou, že?). Jiné potřebují něžnou péči. Citlivost se ale mění i během menstruačního cyklu, takže pokud jste si jeden den spokojeně dávali pornopleskání, další den už můžete být za necitlivé hovado… Jojo, život je složitej a ženy jsou v tomto směru doslova esencí života.

7. Kozí orgasmus

Ano, fakt je pravda, že existuje prsní orgasmus – tedy že některé ženy dosahují pravidelně orgasmu pouze skrze stimulaci prsou. Je jich pouze pár procent, ale vědci se jimi momentálně zabývají a zkoumají účinky dráždění skrze magnetickou rezonanci. U tzv. prsních orgasmů přišli na to, že se u žen aktivují při dráždění bradavek stejná mozková centra jako při klitorální a vaginální stimulaci.

8. Visáky

prsa5

Čas je neúprosný a vaší stávající přitelkyni nebo manželce prostě jednou povisnou… a ani nemusí projít těhotenstvím a kojit. Mimochodem souvislost mezi mírou kojení a vadnutím prsou nepotvrdila ani jedna studie. Prokazatelný vliv má věk, hormony, těhotenství, genetika i způsob oblékání.

9. Necitlivé boule

Znáte tu pověru, že prsa po zvětšení pomocí implantátů ztrácejí citlivost? Tak to není tak úplně pověra. Některé ženy po operaci opravdu ztrácejí v důsledku přerušených nervových drah citlivost v bradavkách. Některým se citlivost vrátí úplně, některé už si doteky nikdy neužijí tolik jako dřív.

10. Komoušská prsa

prsa8

Jedno prso je obvykle citlivější než druhé. Kozy bývají spíše levičácké. Větší erotická senzitivita v levém ňadru je častější. Nejlepší je na to ale přijít sám…

Související články

Nejlíp zpívají kozy!
Tittoing: Nový trend mezi plastikami
Sdílejte:TwitterFacebookVytiskněte si:TisknoutTisknout
Tisknout

Další z rubriky

Hyperloop – Budeme cestovat do Bratislavy potrubím?

Hyperloop – Budeme cestovat do Bratislavy potrubím?

V Americe mají za sebou první, zatím velmi krátký, test přelomového způsobu cestování. Společnost Hyperloop One dál ...

Číst více
Prdí taky ryby?

Prdí taky ryby?

Jana Ch. nám poslala tenhle záludný dotaz: "Ahoj Maxime! Naše dcera nás nedávno při pohledu do akvárka počastovala otázkou: A ...

Číst více
Billy Mitchell, první člověk, který porazil Pac Mana

Billy Mitchell, první člověk, který porazil Pac Mana

Billy Mitchell je první - a dost možná dosud jediný - člověk, který dokázal pokořit Pac Mana. Jako první v roce 1999 došel až na konec hry ...

Číst více
Jsou plnovousy zdraví škodlivé?

Jsou plnovousy zdraví škodlivé?

Yellen, asi fousáč, nám položil tuhle zapeklitou otázku, a tak my odpovídáme.

Číst více
Reklama

Nejnovější články

Páteční gify, jediná jistota dnešního světa

Páteční gify, jediná jistota dnešního světa

A už je to tady zase. Pátek, oběd se blíží, tak než se vyrazíte najíst, nezapomeňte užít naší pravidelnou dávku. Aplikace ...

Číst více
GALERIE: Potvrzeno! Příroda je pěkně nefér

GALERIE: Potvrzeno! Příroda je pěkně nefér

Příroda je občas docela svině. Zatímco někdy rozdává plnými hrstmi, jindy zase pěkně škudlí.

Číst více
GALERIE: Ženy, které zírají do lednice

GALERIE: Ženy, které zírají do lednice

Možná vám taky doma kdysi říkali, že se do lednice nečumí jak do televize. Ale tyhle holky? Ty na to zvysoka kašlou!

Číst více
Páteční gify dnes ve velkém rodinném balení

Páteční gify dnes ve velkém rodinném balení

Dneska jsme se nechali zase trochu unést a tak jsme vybírali a vybírali, až jsme těch gifů vybrali celou hromadu. Tak snad to neucpe ty internety. A vy taky opatrně, ...

Číst více