Reklama
Záchodové čtení II.

Záchodové čtení II.

 

Za rok strávíte na záchodě 43 hodin. Využijte je!

Toužíte brilantně ovládat všechny zásadní znalosti od cvičení psa přes boj proti grázlům až po fyziologii vaginy? Pořiďte si na záchod naši vzdělávací knihovničku!

6. Potřebujete: Machrovat v bazaru

Přečtěte si: Učebnice pro řidiče a opraváře automobilů (V. Motejl – K. Hořejš, Littera)

Pod kapotou moderních aut skoro nic nejde rozpoznat, protože všechny součástky jsou schované do jednoho bloku. Obyčejný smrtelník může maximálně dolévat olej do motoru nebo vodu do ostřikovače. Vy ale můžete díky této obsáhlé publikaci (jako bonus obsahuje i dvě CD) získat pověst protřelého odborníka. Při debatě se zasvěcenějšími kamarády nebudete už nikdy zakřiknutě mlčet a prodavače v autosalonech a bazarech budete opékat na rožni svých fundovaných dotazů. Příručka vás poučí o všem, co dělá auto autem – od laku karoserie přes podvozek a brzdy až po vstřikování motoru a elektrická zařízení motoru.
679 Kč, www.neoluxor.cz

Zrnko moudrosti:
Účelem stabilizátoru je zamezit naklánění vozidla při projíždění zatáčky. Stabilizátor přesouvá sílu působící vně na vnitřní část a opačně. Stranu  automobilu na vnitřním poloměru zatáčky tím tlačí dolů.


7.Potřebujete: Rozejít se

Přečtěte si: Partneři a rozchody (Jeroným Klimeš, Portál)

Vyžaduje vaše přítelkyně sex v každou lichou hodinu, zatímco pro vás je to třikrát ročně až až? Za poslední půlrok jste spolu promluvili asi tak dvacet tři slov? Nebo vás prostě vytrvale sere? V těchto i jiných situacích bude rozchod asi to nejlepší řešení. Jenomže se to lehce řekne, ale hůř udělá. „Chování obou partnerů mnohdy nevede k předpokládaným výsledkům a může jim způsobit i další škody,” píše se v této šikovné příručce pro lidi, kteří už nechtějí snášet peklo, do kterého se dobrovolně navezli. Navíc ten, kdo rozchod navrhne, se může dostat paradoxně do role ochránce vztahu! Dozvíte se tu, proč k rozchodu dochází, jaké jsou jeho fáze a co dělat, aby pokus o rozchod dopadl úspěšně, tedy rozchodem.

Zrnko moudrosti:
Za většinou rozchodů stojí osobnostní nezralost. V tomto případě hrozí zacyklení a ustrnutí v rozchodu, které vede k ještě větší a plíživé, těžko subjektivně pozorovatelné osobnostní degradaci.


8.Potřebujete: Zjistit víc o svém hobby

Přečtěte si: Vagina. Otevírání Pandořiny skříňky (Catherine Blackledgeová, Triton)

Tahle kniha pojednává o pravém důvodu, proč zvete kolegyně na večeři a oslovujete cizí slečny v tramvaji. Láká vás orgán, jehož veřejné obnažení se běžně pokládá za pornografii. Vagina zůstává kromě kalhotek i dnes zastřena závojem tajemna, mýtů a mylných představ. V minulosti lékaři vykládali ženskou sexuální anatomii nesprávně a složité ženské genitálie zjednodušovali na pouhé pasivní nádoby. Teprve dnes začínají odhalovat skutečnou funkci vaginy – hlavně dynamickou úlohu, jakou hraje v rozkoši i v rozmnožování. Výsledky bádání se dají označit za vaginální revoluci. Kniha odhaluje skryté divy ženského těla v širokém záběru, zahrnujícím umění, historii, lingvistiku, mytologii, teorii evoluce i medicínu.
329 Kč, www.triton-books.cz

Zrnko moudrosti:
Ženy, které strávily aspoň dvě noci po boku muže, ovulují výrazně častěji než ty,  které spí samy. Ženy, které jsou třikrát až čtyřikrát týdně v mužské společnosti, mají kratší menstruační cyklus.


9.Potřebujete: Vychovat aspoň psa

Přečtěte si: Hodný pes, nemožné chování (Jeanne Carlson – Ranny Green, Práh)

Jestliže nevíte, jak funguje pes, nahlédněte do této kouzelně podrobné knížky. Pokud jde o chování psů, najdete tu opravdu každou hovadinu i s pečlivým vysvětlením a radami, jak příslušné chování tvora usměrnit, aby bylo méně destruktivní nebo více společenské. A pokud psy nemáte rád, tak je třeba aspoň pochopíte a přestanete jim nadávat. Dozvíte se totiž mimo jiné, proč pes skáče do bazénu, proč požírá vlastní výkaly, proč požírá výkaly ostatních zvířat, proč štěká v noci, proč štěká na hosty, proč se přežírá, proč samovolně močí nebo proč vyje. A taky co máte udělat vy, aby to už nedělal, případně aby dělal něco jiného. Škoda, že podobná příručka nevyšla o lidech obecně a o ženách zvlášť.
139 Kč, www.prah.cz

Zrnko moudrosti:
Výkaly jiných zvířat váš pes požírá proto, že obsahují zelenou potravu, kterou vy mu nedopřejete.  Přidávejte tedy psovi do žrádla strouhanou mrkev, brokolici, petržel nebo výhonky vojtěšky.


10.Potřebujete: Obehrát kamarády o peníze

Přečtěte si: Poker. Jak hrát a vyhrát (Lou Krieger, Slovart)

Hrát dobře poker se můžete naučit pozorováním profíků i vlastními drtivými prohrami. Levnější je ale koupit si tuhle knížku a průběžně si číst o vyzkoušených postupech a pravidlech nejoblíbenějších variant pokeru, jako jsou Texas Hold’em, Omaha, Omaha 8 či Sever-Card Stud. Příručka je přehledně uspořádaná, situace jsou v ní hezky vykreslené na obrázcích a díky spirálové vazbě se v ní dobře otáčejí stránky. Dozvíte se haldy věcí o startovních kombinacích, taktice hry, pravděpodobnostech, blufování a čtení protihráčů. A pak se můžete vydat do kasina, rozehrát partičku po internetu nebo s kámoši a až do další prohry vyhrávat a inkasovat.
399 Kč, www.slovart.cz

Zrnko moudrosti:
Čím je bank vyšší, tím méně je nutné se přetvařovat. Pokud je bank vysoký, většina hráčů hraje dle správného poměru banku a sázky,  a tak je blufování odsouzeno k nezdaru.
Sdílejte:TwitterFacebookVytiskněte si:TisknoutTisknout
Tisknout

Další z rubriky

Příští rok přijdou na trh hodně realistické sexuální robotky

Příští rok přijdou na trh hodně realistické sexuální robotky

Totálně realistické "nafukovací panny" nejsou žádnou extra novinkou, nejnovější typy firmy Abyss Creations ale i tak posouvají ...

Číst více
Katolíci šílí z téhle fotky finalistek Miss Bumbum

Katolíci šílí z téhle fotky finalistek Miss Bumbum

Soutěž Miss Bumbum, jak už jistě víte, hledá každoročně tu nejlepší prdelku Brazílie. Letos se finalistky postaraly v téhle těžce ...

Číst více
Opilec s brutálním zářezem se stal hrdinou další photoshopové bitvy

Opilec s brutálním zářezem se stal hrdinou další photoshopové bitvy

Tohodle chudáka bez kalhot pověsili nejspíš jeho hodní kamarádi za plot tak, že mu vytvořili naprosto monstrozní trenýrkový ...

Číst více
Drsný jestřáb je větší tvrďák než Jason Statham

Drsný jestřáb je větší tvrďák než Jason Statham

Hlavním hrdinou poslední photoshopové bitvy se stal tenhle jestřáb s výrazem a postojem toho největšího hollywoodského tvrďáka.

Číst více
Reklama

Nejnovější články

Páteční gify, jediná jistota dnešního světa

Páteční gify, jediná jistota dnešního světa

A už je to tady zase. Pátek, oběd se blíží, tak než se vyrazíte najíst, nezapomeňte užít naší pravidelnou dávku. Aplikace ...

Číst více
GALERIE: Potvrzeno! Příroda je pěkně nefér

GALERIE: Potvrzeno! Příroda je pěkně nefér

Příroda je občas docela svině. Zatímco někdy rozdává plnými hrstmi, jindy zase pěkně škudlí.

Číst více
GALERIE: Ženy, které zírají do lednice

GALERIE: Ženy, které zírají do lednice

Možná vám taky doma kdysi říkali, že se do lednice nečumí jak do televize. Ale tyhle holky? Ty na to zvysoka kašlou!

Číst více
Páteční gify dnes ve velkém rodinném balení

Páteční gify dnes ve velkém rodinném balení

Dneska jsme se nechali zase trochu unést a tak jsme vybírali a vybírali, až jsme těch gifů vybrali celou hromadu. Tak snad to neucpe ty internety. A vy taky opatrně, ...

Číst více