Reklama
Ty už máš dost!

Ty už máš dost!

Opilecké historky, na které se tak dobře vzpomíná. Pokud se ovšem nestanou vám.

Probudíte se s kocovinou v cizím bytě a nahmátnete vedle sebe cizí tělo. Otočí se k vám madam, která by mohla být vaší babičkou. S hrůzou se snažíte o únik, ale ona řekne: „Hm, tak včera ses tulil, a dneska se budeš cukat, mazlíku…?!”

Dojedete domů autem a ráno zjistíte, že je vpředu promáčklé. Máte totální okno. Zapnete televizi a ozve se: „Neznámý řidič včera v noci srazil…”

Začnou vám chodit desítky sms typu: „Ty taky!” a „Cože?!” Zjistíte, že zatímco jste v hospodě odešel na záchod, kámoš na všechna čísla v adresáři vašeho mobilu rozeslal zprávu: „Jsi zasraná dvojitá kurva!”

Vzbudíte se na sedačce v obýváku své tchyně a s hrůzou zjistíte, že jste se v noci v totální opilosti pomočil.

Cestou z hospody ztratíte doklady. O pár týdnů později vám začnou chodit upomínky splátek úvěrů, výzvy k vrácení půjčené sportovní výzbroje, zaplacení pokut za jízdu načerno…

Usnete a zdá se vám, že jste na diskotéce, stojíte na pódiu a močíte do lidí. Vtom se vzbudíte a zjistíte, že jste na diskotéce, stojíte na pódiu  a močíte do lidí.

V kempu se opijete do němoty, vlezete do stanu a tvrdě usnete. Za chvíli se vzbudíte a ublinknete si na spacák. Vtom si všimnete, že to není váš stan. Vypotácíte se o stan vedle a ráno slyšíte: „Ty prase, tys mi v noci poblil spacák!”, a druhý hlas: „Debile, to sis musel udělat sám, ty kreténe!” 

V totální opilosti máte chuť si ho vyhonit. Pustíte se do toho, ale najednou si uvědomíte, že jste ještě pořád v hospodě.

Probudíte se doma a za boha si nemůžete vzpomenout, jestli jste včera v hospodě zaplatil. Zatáhl to za vás kámoš, nebo jste tam nechal sekeru? Mučivé pochyby vás pronásledují řadu dní…


Líbáte muže (pokud jste 96% muž) nebo ženy (pokud jste 96% žena). To je ta lepší varianta. Ta horší varianta je, že protějšky vaše polibky opětují a že se vedle nich ráno probudíte a zjistíte, že možná nejste tak úplně 96%.

Nemůžete trefit domů. To se stává. Vy ale nemůžete trefit domů proto, že jste se náhle, bez varování, v kocovině a bez peněz ocitli v úplně cizím městě.

Máte pocit, že na vás kluk od vedlejšího stolu blbě čumí, tak vyprovokujete hádku a řádně mu rozbijete hubu. Kupodivu se ani moc nebrání. Druhý den se ukáže, že je už od dětství ochrnutý od pasu dolů.

V kempu v totální opilosti rušíte noční klid, řvete různé nadávky, perete se, boříte stany… Ráno si v kocovině objednáváte kávu a vtom od vedlejšího stolu slyšíte: „Tak to je on! To je ten hlas!”

Vzbudíte se ještě trochu nalitý a v troubě najdete ohlodané kosti. Pekáč vytřete chlebem a kosti chcete dát vašemu Ferdovi. Voláte, pískáte, ale Ferda nikde. Vtom spatříte, že na kostech jsou chlupy…

Na Štědrý den s kamarády zajdete na pár panáků. Je jich víc, ale hrdinně odejdete domů ke slavnostnímu stolu. Mezi rybí polévkou a kaprem vám na stůl padne hlava, usnete a spící vrátíte polévku na světlo boží.

Usnete mezi šraňkami a ráno v nemocnici zjistíte, že to v noci nehoukala sova a že vaše nohy setřely rosu na kolejích.

V totální opilosti vylezete na střechu hotelu Praha na Božím Daru, opřete se o okno a zvracíte. Vtom vzhlédnete a zjistíte, že se díváte do vyděšených očí německého důchodce, který také zvrací.

V restauraci v Teplicích si na chvíli zdřímnete. Náhle s vámi kdosi lomcuje. Otevřete oči a zjistíte, že už nesedíte v hospodě, ale v autobusu na hranicích do Německa.

V totální opilosti v hospodě vyskočíte na stůl a zařvete: „A teď budeme všichni lízat k…y!” Kamarád vás při tom natočí na video a druhý den to promítne vaší přítelkyni.

Na decentním kulturním večírku u své nastávající se opijete domácím vínem její maminky a vyzvracíte se jim do klavíru.

V opilosti se razantně dožadujete sexu se sestrou vaší přítelkyně.

Na rohu ulice se vám udělá nevolno. Chlapsky s tím praštíte o chodník, ale nevšimnete si, že se vám při předklonu zároveň z náprsní kapsy vysypaly vizitky.

U kámoše v noci v opilosti netrefíte na záchod a vymočíte se mu ve špajzu do brambor.

Usnete, kámoši vám pomalují ksicht, a vy si toho ráno ani nevšimnete.

Sdílejte:TwitterFacebookVytiskněte si:TisknoutTisknout
Tisknout

Další z rubriky

Příští rok přijdou na trh hodně realistické sexuální robotky

Příští rok přijdou na trh hodně realistické sexuální robotky

Totálně realistické "nafukovací panny" nejsou žádnou extra novinkou, nejnovější typy firmy Abyss Creations ale i tak posouvají ...

Číst více
Katolíci šílí z téhle fotky finalistek Miss Bumbum

Katolíci šílí z téhle fotky finalistek Miss Bumbum

Soutěž Miss Bumbum, jak už jistě víte, hledá každoročně tu nejlepší prdelku Brazílie. Letos se finalistky postaraly v téhle těžce ...

Číst více
Opilec s brutálním zářezem se stal hrdinou další photoshopové bitvy

Opilec s brutálním zářezem se stal hrdinou další photoshopové bitvy

Tohodle chudáka bez kalhot pověsili nejspíš jeho hodní kamarádi za plot tak, že mu vytvořili naprosto monstrozní trenýrkový ...

Číst více
Drsný jestřáb je větší tvrďák než Jason Statham

Drsný jestřáb je větší tvrďák než Jason Statham

Hlavním hrdinou poslední photoshopové bitvy se stal tenhle jestřáb s výrazem a postojem toho největšího hollywoodského tvrďáka.

Číst více
Reklama

Nejnovější články

Páteční gify, jediná jistota dnešního světa

Páteční gify, jediná jistota dnešního světa

A už je to tady zase. Pátek, oběd se blíží, tak než se vyrazíte najíst, nezapomeňte užít naší pravidelnou dávku. Aplikace ...

Číst více
GALERIE: Potvrzeno! Příroda je pěkně nefér

GALERIE: Potvrzeno! Příroda je pěkně nefér

Příroda je občas docela svině. Zatímco někdy rozdává plnými hrstmi, jindy zase pěkně škudlí.

Číst více
GALERIE: Ženy, které zírají do lednice

GALERIE: Ženy, které zírají do lednice

Možná vám taky doma kdysi říkali, že se do lednice nečumí jak do televize. Ale tyhle holky? Ty na to zvysoka kašlou!

Číst více
Páteční gify dnes ve velkém rodinném balení

Páteční gify dnes ve velkém rodinném balení

Dneska jsme se nechali zase trochu unést a tak jsme vybírali a vybírali, až jsme těch gifů vybrali celou hromadu. Tak snad to neucpe ty internety. A vy taky opatrně, ...

Číst více