Reklama
Tak pravil Gott 2! Další moudra božského Káji

Tak pravil Gott 2! Další moudra božského Káji

Přejeme Mistrovi ještě mnoho plodných let a vybíráme další jeho poučné výroky!

"Jednoho rána jsme tedy šli do Kremlu. Před hotelem se seřadily autobusy, které nás odvezly před brány sídla sovětských carů. Všichni pozvaní jsme šli dovnitř a já se celou dobu nejvíce držel Miloše Formana, protože nikoho bližšího jsem tam neznal, pouze některé významné herce jako je Maximilian Schell, Klaus Maria Brandauer, nebo Yoko Ono a Claudie Cardinalová. S tou první to nebylo tak příjemné jako s tou druhou, protože jsem přesvědčen, že rozpad Beatles způsobila ona, a navíc pomlouvala Johna ve své knize vzpomínek a to se, pokud jde o intimní záležitosti, nedělá. Údajně měl mít nějaké sexuální komplexy. Asi na tom něco bude, protože jinak by si takovouhle ježibabu nevzal. A tak jsem se na rozdíl od Johna držel Claudie."

"Vím o sobě jednu věc. Někdy jsem až neuvěřitelně citlivý. Není to pro mě dobré, protože si některé věci strašně moc připouštím a děsně mě dojímají. Dokážu se dojmout v kině tak, že mám slzy v očích, někdo mi vypráví o těžkém osudu neznámého člověka a já na něho musím dlouho myslet. Pokud se někdo někoho hrubě dotkne, normální člověk o tom moc nepřemýšlí a mávne rukou, ale mě to dokáže na hodně dlouho zranit, i když to třeba vím jen z doslechu."

"Z Las Vegas jsem přijel tak rozezpívaný, roztančený a roztočený, že jsem se setrvačností nemhl v Praze dlouho vzpamatovat. Vzpomněl jsem si na výrok jednoho amerického spisovatele, který napsal: Jednou se ubavíme k smrti."

"Pamatuji se, jak asi před dvaceti lety si pozvali leningradští akademici jednu ženu specializující se na telekinezi. Protože stranický trend velel tyto lidi kritizovat, snažili se ji vědci zesměšnit. Dáma prohlásila, že když jí nevěří a chtějí se jí smát, tak proč si ji tedy zvou a že bude lepší se rozejít. Odešla z přednáškového sálu a za ní odpochodoval těžký kovový popelník..."

"Nesouhlasím ani s Darwinem ani s tvrzením, že žena byla stvořena z Adamova žebra, já se přikláním k Dänikenovi. Nemohu si pomoci. Věřím, že se na naší planetě dělaly nějaké experimenty, že tady zapomněli...
Pokud se někde zakládá nějaká farma, musejí být i samičky, zkrátka je to odněkud odjinud."


"Role ženy je už daná přírodou, chcete-li Bohem, jako pokušitelky. Ona provokuje muže, kterému je dán především smysl pro povinnost a kariéru, ona ho většinou svede a má iniciativu při založení rodiny. Ačkoliv je žena něžné pohlaví, je daleko tvrdší. To je dokázané tisíci argumenty. Žena má větší odvahu, více snáší bolest, má tužší kořínek. Ženy prý dříve přitahovaly veřejné popravy, o čemž píše kronika rodiny Sansonů, slavných pařížských katů. Z jejich kroniky se dozvíte, že při popravách docházelo i k souloži."

"Zpěvák na cestách pozná jiné ženy, zjistí, že končí představa, že jediná na světě je ta, která čeká doma, a že dobrá je ta, která je právě tu, a ne ta, která tu právě není. A to mi snad zůstalo dodnes."

"U nás musí chlap neustále dokazovat mužnost, zatímco Japonky tvrdí, že neexistuje impotentní muž, a pokud není ohlášeno úmrtí, každého dokáží postavit na nohy. Chtěl jsem se tam jako správný Čech předvést. Místo obdivu mě napomínala, abych se uvolnil a nedělal zbytečně rychlé pohyby, abych se svěřil do její péče. Kdyby nás někdo pozoroval, tak by viděl jen propletenec rukou a nohou, možná by ho ani nenapadlo, že dochází k sexuálnímu styku, protože jsme se na její přání takřka nehýbali. A byla to daleko větší rozkoš, protože celé umění spočívalo v tom, že každý sval pracoval za sto rukou a úst. A to byl jen takový předkrm. Myslím, že do našeho interview by se nehodilo hovořit o tom, jak podvazováním kořene penisu vyvařenými elastickými trávami prodlužovala okamžiky rozkoše, a tento způsob se dostal až do Čech, ale naši koumáci to vyřešili gumičkou od zavařovačky."


"Bylo mi asi pětatřicet a pěstoval jsem si mladou dívenku. Říkal jsem si, Karle, tady nesmíš spěchat! Pokaždé jsem ji z kina doprovázel domů a pouhým polibkem na schodech se s ní loučil. Jednoho dne mi řekla: „Prosím tě, už se vykašli na ty citovky na schodech a ukaž mi už konečně toho svýho mlsnýho!“ Byl to šok."

Ukázky z knihy Jak to vidí Gott, rozhovor na lodi, Studio pět, 1992, která byla zakoupena u antikvariátního stánku na Dejvické ulici za 50 Kč.
Sdílejte:TwitterFacebookVytiskněte si:TisknoutTisknout
Tisknout

Další z rubriky

Příští rok přijdou na trh hodně realistické sexuální robotky

Příští rok přijdou na trh hodně realistické sexuální robotky

Totálně realistické "nafukovací panny" nejsou žádnou extra novinkou, nejnovější typy firmy Abyss Creations ale i tak posouvají ...

Číst více
Katolíci šílí z téhle fotky finalistek Miss Bumbum

Katolíci šílí z téhle fotky finalistek Miss Bumbum

Soutěž Miss Bumbum, jak už jistě víte, hledá každoročně tu nejlepší prdelku Brazílie. Letos se finalistky postaraly v téhle těžce ...

Číst více
Opilec s brutálním zářezem se stal hrdinou další photoshopové bitvy

Opilec s brutálním zářezem se stal hrdinou další photoshopové bitvy

Tohodle chudáka bez kalhot pověsili nejspíš jeho hodní kamarádi za plot tak, že mu vytvořili naprosto monstrozní trenýrkový ...

Číst více
Drsný jestřáb je větší tvrďák než Jason Statham

Drsný jestřáb je větší tvrďák než Jason Statham

Hlavním hrdinou poslední photoshopové bitvy se stal tenhle jestřáb s výrazem a postojem toho největšího hollywoodského tvrďáka.

Číst více
Reklama

Nejnovější články

Páteční gify, jediná jistota dnešního světa

Páteční gify, jediná jistota dnešního světa

A už je to tady zase. Pátek, oběd se blíží, tak než se vyrazíte najíst, nezapomeňte užít naší pravidelnou dávku. Aplikace ...

Číst více
GALERIE: Potvrzeno! Příroda je pěkně nefér

GALERIE: Potvrzeno! Příroda je pěkně nefér

Příroda je občas docela svině. Zatímco někdy rozdává plnými hrstmi, jindy zase pěkně škudlí.

Číst více
GALERIE: Ženy, které zírají do lednice

GALERIE: Ženy, které zírají do lednice

Možná vám taky doma kdysi říkali, že se do lednice nečumí jak do televize. Ale tyhle holky? Ty na to zvysoka kašlou!

Číst více
Páteční gify dnes ve velkém rodinném balení

Páteční gify dnes ve velkém rodinném balení

Dneska jsme se nechali zase trochu unést a tak jsme vybírali a vybírali, až jsme těch gifů vybrali celou hromadu. Tak snad to neucpe ty internety. A vy taky opatrně, ...

Číst více