Reklama
O čem přes den sníme

O čem přes den sníme

Naše těla jsou fyzicky v redakci Maxima, ovšem duše kdesi v ideálním světě

Jedu na kole kolem rybníka a v něm se topí  pes-neplavec. Odhazuji kolo a zachraňuji psa. Ten patří samozřejmě miliardáři, který se mi královsky odmění. A pak to začne… Zařizuji obří hypermoderní nahrávací studio plné nejlepších analogových syntetizérů a velkoplošných displejů. Nebo taky sním o tom, že hodím klíč a trefím se do zámku. (art director Ondřej Liška)

V metru spatřím dvě jehovistky lovící nové duše. Jak se k nim blížím, jedna zachytí můj pohled. Děsím se, že mi začnou vnucovat Strážnou věž… Jehovistka ale vytřeští oči, upustí brožurky a strčí loktem do kolegyně. Obě přede mnou padnou na kolena a křičí: „Pane zástupů, konečně jsi přišel! Promiň nám prosím, že jsme tě nepoznaly dřív!” (redaktor Ivan Brezina)

U popelnic najdu malý černý kufřík. Šroubovákem ho otevřu (jo, dá to trochu práce). Vysype se z něj 124 milionů korun! Ani vteřinu nepřemýšlím, odkud jsou. Dám výpověď v Maximu, zaplatím dluhy, koupím si vilu na Hanspaulce, auto se šoférem a vestavěným barem, zájezd do Karibiku, vanu absintu… (editor Radek Kovanda).

Mirek Topolánek si splete číslo mého mobilu s číslem Jiřího Paroubka. Zavolá mi, aby se mnou doladil detaily miliardových úplatků za mýtné brány na dálnicích, za gripeny a za privatizaci ČEZ. Nasadím hluboký hlas, vydávám se za Bradavičníka a nahraju si to. Jejich gorily se mě pokoušejí zabít jako ve filmu Nepřítel státu, ale jakoby zázrakem unikám po okapu. Těsně před uzávěrkou přivážím kazetu do redakce Blesku. (redaktor Jan Kalous).

Ukrutně zbohatnu a koupím všechny firmy, kde pracují (nebo které vlastní) všichni moji šéfové, pro které jsem kdy dělal. Nechám je tam ale pracovat dál a budu je přátelsky usměrňovat a vést. (redaktor Petr Bílek)

Stejně jako Dirk Pitt nepřekonatelně ovládám mořeplavbu, potápění a vůbec. Nikdy nejde o nic méně než o záchranu světa. Na rozdíl od Dirka, ženy, „které by mohly dělat modelku”, bez zdržování přefiknu. A budou to Japonky. A nebudu muset chodit do práce. A natočím o tom film. (fashion and gadgets dictator Jan Strmiska)

Při nastupování do letadla nechtěně podrazím nohu starci s bílým plnovousem a berlemi. Jak se řítí ze schodů, plnovous mu padá a on něco arabsky křičí. Z falešného hrbu se vykutálí ruční granát a výtisk koránu. Je to Usáma! Skáče po mně s nožem, ale podrážkou tenisky ho beru přímo na solar. Zatímco ho zalehávají muži z letištní ochranky, spolucestující mi se slzami v očích tisknou ruce. (grafik Mike Jones).

Ztroskotám s letadlem společnosti Aeroflot v pohoří Karákoramu. Přežiju já a dalších padesát cestujících. Po mnoha dnech hladovění se rozhodnu, že dojdu pro pomoc. Po týdnu nekonečného putování dorazím do pákistánské vesničky, kde mají telefon. Zavolám do redakce, kde je zrovna porada. Všichni mě obdivují a drží mi palce. Po týdnu zachráním zbylé spolucestující za pomoci indické a pákistánské armády. Díky tomu skončí válka v Kašmíru. Napíšu o tom knihu, která mi vydělá miliony. Koupím naše vydavatelství a všem zvednu dvakrát plat. (grafik Ondřej Karpíšek).

Jedu na snowboardu, na lyžích nebo na kole, najíždím na skok a ve vzduchu se začnu točit, abych udělal třistašedesátku. Mám to krásně pod kontrolou a vidím, že mám dost času ještě na jednu otočku. Protáhnu nějaký trik a těsně nad zemí čistě dokončím rotaci. Jedu dál a divím se, že mi to takhle dobře nešlo nikdy předtím, když je to tak strašně jednoduchý… (zástupce šéfredaktora Adam Maršál)

MS ve fotbale v JAR v roce 2010. Většinu českého mužstva skolila úplavice. Pokud se nenajde někdo s registrací ČFS, nastoupí jen devět hráčů. Vytahuju z kapsy průkazku FC Tatran Tři Sekery. „Stoupni si na čáru, ale moc se tam nemotej,” klade mi na srdce Karel Brückner. Před koncem poločasu mi nahraje Matušovič (má stejný sen jako já – i on by si rád zahrál na MS). Klička, rána, břevno, míč se odrazí, trefí mě do čela, znovu se odrazí a je tam! (šéfredaktor Pavel Vondráček)

Sdílejte:TwitterFacebookVytiskněte si:TisknoutTisknout
Tisknout

Další z rubriky

Příští rok přijdou na trh hodně realistické sexuální robotky

Příští rok přijdou na trh hodně realistické sexuální robotky

Totálně realistické "nafukovací panny" nejsou žádnou extra novinkou, nejnovější typy firmy Abyss Creations ale i tak posouvají ...

Číst více
Katolíci šílí z téhle fotky finalistek Miss Bumbum

Katolíci šílí z téhle fotky finalistek Miss Bumbum

Soutěž Miss Bumbum, jak už jistě víte, hledá každoročně tu nejlepší prdelku Brazílie. Letos se finalistky postaraly v téhle těžce ...

Číst více
Opilec s brutálním zářezem se stal hrdinou další photoshopové bitvy

Opilec s brutálním zářezem se stal hrdinou další photoshopové bitvy

Tohodle chudáka bez kalhot pověsili nejspíš jeho hodní kamarádi za plot tak, že mu vytvořili naprosto monstrozní trenýrkový ...

Číst více
Drsný jestřáb je větší tvrďák než Jason Statham

Drsný jestřáb je větší tvrďák než Jason Statham

Hlavním hrdinou poslední photoshopové bitvy se stal tenhle jestřáb s výrazem a postojem toho největšího hollywoodského tvrďáka.

Číst více
Reklama

Nejnovější články

Páteční gify, jediná jistota dnešního světa

Páteční gify, jediná jistota dnešního světa

A už je to tady zase. Pátek, oběd se blíží, tak než se vyrazíte najíst, nezapomeňte užít naší pravidelnou dávku. Aplikace ...

Číst více
GALERIE: Potvrzeno! Příroda je pěkně nefér

GALERIE: Potvrzeno! Příroda je pěkně nefér

Příroda je občas docela svině. Zatímco někdy rozdává plnými hrstmi, jindy zase pěkně škudlí.

Číst více
GALERIE: Ženy, které zírají do lednice

GALERIE: Ženy, které zírají do lednice

Možná vám taky doma kdysi říkali, že se do lednice nečumí jak do televize. Ale tyhle holky? Ty na to zvysoka kašlou!

Číst více
Páteční gify dnes ve velkém rodinném balení

Páteční gify dnes ve velkém rodinném balení

Dneska jsme se nechali zase trochu unést a tak jsme vybírali a vybírali, až jsme těch gifů vybrali celou hromadu. Tak snad to neucpe ty internety. A vy taky opatrně, ...

Číst více