Internetová žumpa

Internetová žumpa

V diskusích na webech jsou lidé zlí. Uvolňuje to stres a pomáhá zapomenout na mindráky.

Ztracená houbařka přečkala noc v horách(8. října, novinky.cz): „Baba by měla ten výlet čtyřiceti policajtů a záchranářů zaplatit, ať si na to vezme půjčku. Proč máme všichni platit za blby, kteří nemají žádnou sebereflexi a oprávněně si myslí, že když selžou, jsou tak cenní, že je všichni hledají? Když jsou bez reflexe, tak ať platí!” (fredator)

VyVolený Dominik: Tati, kde jsi? Prima rozjela velkou pátrací akci!(8. října, super.cz): „Dominik žádnýho tátu nemá! Vyvolený jsou totiž klony, který Prima vyrábí v tajný laboratoři ze zárodečných buněk prasat. Klony ale mají životnost jen šest měsíců, pak se rozpadnou na hnědej smrdutej sliz! Pravda se neutají a cenzor týhle diskuse je mrdka!”(petra67)

Hvězdou jihoafrického Sexpa je Australan malující penisem (8. října, blesk.cz): „Pokud tím jenom maluje, tak to ještě jde. Horší jsou ti, co tím pérem přemýšlejí…”(anonym)

Leoš Mareš: přípravy na svatbu! (4. října, super.cz): „Přeju peníze třeba Tereze Maxové nebo jiným lidem, co se věnují charitě, ale Mareš je budižkničemu, a ještě k tomu je tupý jak poleno a ty prachy si teda rozhodně nezaslouží. Raději bych ho viděla po krk v hnoji.” (a.anicka)

Jak bydlí zahradník, gurmán a samozvaný snob Miroslav Macek (3. října, idnes.cz): „Má to špatný titulek – článek se měl jmenovat: „Poserte se závistí, socky a komouši!”(Chlupaty.knedlik)

Nikol Štíbrová: Prsten od milence! Zásnubní? (8. října, super.cz): „Nejspíš tu cetku dostala od tří hladových Súdánců, že jim podržela.” (Rodrigo Gonzales)

Sparta hostí Slavii, Letné hrozí kolaps(8. října, idnes.cz): „SMRT SLAVII, tak to může napsat jen dement, co šuká Řepku do análu, a to přitom nejsem slávista!” (dyslektik)

Zatčen druhý ze zlodějů, kteří pustili do bytů vysoké napětí (8. října, novinky.cz): „Ale ten rozdíl vysoké napětí vs. 220 voltů budou muset domácnosti doplatit. Děkujeme za pochopení, váš ČEZ!” (kizinek)

Ilona Csáková zhubla. Co se stalo?(5. října, super.cz): „Zhubla? A kde? Vždyť vypadá furt jako prasnice, úplně stejně!” (ewanem)

Výměna dětí: do porodnice míří krajská kontrola (8. října, centrum.cz): „Potrestat rodičky pokutou a zákazem činnosti na 10 let, aby si to holky zapamatovaly. To se dělá, rodit ve stejnou dobu?” (cukr22)

Učitelka z Kladna měla sex se čtrnáctiletým žákem (4. října, idnes.cz): „Co se vy dva vzadu bavíte a nedáváte pozor – tak nám to pojďte předvíst, když si myslíte, že to všechno znáte…” (iuos)

Jan Tuna je potřetí otcem(8. října, blesk.cz): „Jak je možné, že tato trutnovská zrůda ještě plodí děti? Měl být vyřezán, rozčtvrcen a veřejně upálen. Ublížil spoustě lidem!” (observer)

Helena Vondráčková a Martin Michal: nadávky fandům(7. října. blesk.cz): „Cedéčko té bolševické staré pizdy bych si nedal ani jako tácek pod škopek. Jestli někdo za komoušů radši poslouchal ty tzv. české verze zahraničních hitů, tak já teda ne. Nevím, kdo by to dnes mohl chtít poslouchat, když si může za pár korun koupit všechny originály – od ABBy po Whitney Houston. Na těch a řadě jiných parazitovala, protože je komouši nepouštěli do rádií. Chce se mi z ní blít.” (fotr002)

Špatná zpráva pro Kateřinu Jacques(6. října, reflex.cz): „Kateřina Jacques si hlavně neuvědomuje, že by se měla ubírat DO PRDELE!” (ManekH).

Iva Kubelková: Vyrostla jsem na televizi(5. října, super.cz): „Což o to, hezká je, ale v mý posteli by jí to slušelo víc…” (robo.w)

VyVolená Veronika: Stráví noc s Danem? (6. října, super.cz): „No konečně
ta roztahovačka nohou vypadla…” (maxina86)

ODS chce zpoplatnit poslední rok ve školce (8.října, novinky.cz): „Jestli potkáte na ulici voliče nebo člena ODS, dejte mu rovnou do držky!” (kapitalismo)

Afghánistán obnovil popravy, 15 odsouzenců zastřeleno (8. října, novinky.cz): „Amnesty International jsou kokoti, Afghánci dělají jen dobře, když ty svině popravujou, přece jenom ten Karzáí není až tak takovej krypl, jak jsem si dřív myslel!” (africky.svihak)

Těhotná Pergnerová: Zlomený prst!(8. října, super.cz): „Feťáci mívají křehké kosti,
to je známá věc. Zpívat neumí, moderovat taky ne, o syna se jí starali rodiče, zatímco ona se profetovávala k demenci.” (Martin Hessler
)

Paroubek i Topolánek lžou!(7. listopadu, blesk.cz): „Pěkné bude, až oba pacholci vypadnou ze svých nynějších funkcí. Bez ochranky je totiž bude možno veřejně zdravit celou škálou zavedených symbolů a značek. Se těšíte, kluci, co?” (kamil)

PŘEČTĚTE SI DALŠÍ ČLÁNKY NA MAXIM.CZ


Tajemný klitoris
Ano, existuje!

Biohummer
Kříženec traktoru a skleníku

Krása pohlavních nemocí
Kdo říká, že jsou hnusné?

Sdílejte:TwitterFacebookVytiskněte si:TisknoutTisknout
Tisknout

Další z rubriky

Opilec s brutálním zářezem se stal hrdinou další photoshopové bitvy

Opilec s brutálním zářezem se stal hrdinou další photoshopové bitvy

Tohodle chudáka bez kalhot pověsili nejspíš jeho hodní kamarádi za plot tak, že mu vytvořili naprosto monstrozní trenýrkový ...

Číst více
Drsný jestřáb je větší tvrďák než Jason Statham

Drsný jestřáb je větší tvrďák než Jason Statham

Hlavním hrdinou poslední photoshopové bitvy se stal tenhle jestřáb s výrazem a postojem toho největšího hollywoodského tvrďáka.

Číst více
Na záchodě z ryzího zlata si skutečně potrůníte

Na záchodě z ryzího zlata si skutečně potrůníte

Při s*aní jsou si všichni rovni, říká jedna stará moudrost. Ale když se tak díváme na tuhle ultra luxusní mísu, nejsme si ...

Číst více
Fellatio Cafe: Ke kávě patří kouření

Fellatio Cafe: Ke kávě patří kouření

V Ženevě se chystají otevřít takovou trochu jinou kavárnu s příznačným názvem Fellatio Cafe. Nejen latiníci už asi vědí, co se tam ...

Číst více

Nejnovější články

VIDEO: Další epický skok ze střechy, tentokrát rovnou do přístavu

VIDEO: Další epický skok ze střechy, tentokrát rovnou do přístavu

Magora, který vystupuje na Youtube pod přezdívkou 8Booth jsme vám ukazovali už nedávno, ale teď prostě musíme znovu.

Číst více
VIDEO: Úctyhodný polykací talent jedné drobné blondýnky

VIDEO: Úctyhodný polykací talent jedné drobné blondýnky

Máme tu video jedné dívky, která si nás okamžitě získala pro svou neobyčejnou schopnost polknout vcelku kostku másla.

Číst více
GALERIE: Přituhlo a holky vytáhly flanelky

GALERIE: Přituhlo a holky vytáhly flanelky

Naštěstí ale zatím není taková kosa, aby se zachumlaly od hlavy k patě, takže i přes teplé košile pořád zbylo dost prostoru pro ...

Číst více
VIDEO: Neuvěřitelné pingpongové triky

VIDEO: Neuvěřitelné pingpongové triky

Pongfinity je čtyřčlenný team z Finska, který se specializuje na trikový stolní tenis. A jedou takové triky, že vám z toho spadne čelist.

Číst více