Dvojčata na kurzu mazlení

Dvojčata na kurzu mazlení

Jak něžně se k sobě ty dvě tisknou…

Ještě jste o nich neslyšeli? Chyba! seznamte se s ženskými ňadry.

NA KURSU MAZLENÍ

Dokážete se tulit k úplně cizímu člověku? My ano! Pokud je to žena.

Časopisy pro ženy většinou tisknou úplné nesmysly. V americkém měsíčníku Marie Claire jsme ale našli článek, který nás fakt inspiroval.

Jeho autorka zkusila v New Yorku tamní nejmódnější trend – kurs mazlení. Prý to není krycí název pro skupinové orgie, ale cesta k nalezení nesexuální intimity.
Dospělí se jen zřídka navzájem dotknou, aniž by tomu přikládali erotický význam. Vědci přitom zjistili, že tělesný kontakt je jednou z našich základních potřeb. Lidé, kteří se mazlí, jsou vyrovnanější, klidnější a zdravější, protože dotyky odstraňují stres a posilují imunitu. Mazlení přitom nejvíc chybí lidem bez partnera. A právě jim jsou kursy určeny.

Maxim zjistil, že nová móda už z USA pronikla i do Evropy – první kurs mazlení byl nedávno otevřen v Berlíně. Brzy se jistě objeví také v Česku. Konečně se nám tak naskytne příležitost beztrestně osahávat úplně cizí ženy.
Autorka článku píše: „Když jsem se o kursu doslechla, měla jsem pochybnosti. Kdybych toužila po dotycích v anonymní skupině, stačilo by jet ve špičce autobusem nebo tramvají. Výsledek by byl stejný a ušetřila bych 25 dolarů kursovného. Ale už jsem tady a zatím to nevypadá nijak strašidelně. Většina ze šestnácti ‚mazličů’ má na sobě pyžamo a atmosféra ničím nepřipomíná klub anonymních podivínů. Zkoumavě si prohlížím místnost. Jeden chlap vůbec nevypadá špatně (mám ale podezření, že vzhledem k zákazu alkoholu na akci se mu do náruče hned tak nevrhnu).

Vedoucí Reid Mihalko (37) v bílých pyžamových kalhotách doslova září. Také lektorka Marcia Baczynska (27) vypadá v tričku se Supermanem docela hezky. Až mě bude lákat na deku s cizími lidmi, bude nadlidské schopnosti rozhodně potřebovat, říkám si v duchu.
Při oficiálním zahájení určí bývalý herec Mihalko základní pravidla. V mazlení nesmíme zajít příliš daleko – sex je tabu. Všichni se smějeme pravidlu číslo sedm: ,Vyvarujte se kopulačních pohybů.’ (Tenhle slogan má vedoucí dokonce na tričku!) Ale co když se něco, ehm, stane? „Erekce je v pohodě – prostě si jí nevšímejte,” poznamenává Mihalko. To se mi tedy ulevilo!
Pak se učíme hrát různé role. Neohrabaně se ptám dívky vedle: „Můžu tě políbit?” Načež ona odpovídá: „Ne, nemůžeš.” Tím byly stanoveny hranice. Také jsme si určili ‚mazlicí záchranáře’, kteří na nás budou dohlížet. Kdyby někdo zašel v mazlení příliš daleko, vypnou hudbu, rozsvítí světla a otevřou okna, čímž intimitu rázem přeruší.

Mihalko vydává pokyn, abychom si klekli na všechny čtyři a zavřeli oči. Pak se převrátíme na bok, do polohy pro mazlení. Teď! Najednou spatřím na podlaze sedm tulících se ‚mazlosaurů’. Do té zvláštní řady, která připomíná sestavu jakéhosi domorodého tance, se mi moc nechce se přidávat. Když mi proto Mihalko nabízí své separátní objetí, vrhám se k němu a pokládám se mu na prsa. „Ženy nevěří, že existují muži, kteří se umějí mazlit, a přitom jim nejde jen o sex,” šeptá mi. Jsem docela v pohodě, ale musím zavřít oči a nehýbat se.
Když se rozhlédnu kolem, vidím, jak se všichni dotýkají koleny, hladí po vlasech, tisknou a lísají k sobě. Připadá mi to mnohem intimnější než objímání. Zajímá mě, co si myslí ostatní.

Jade (26) je už v kruzích mazličů známou tváří. V pyžamu se štěňátky vypadá jako školačka, ale je to bývalá go-go tanečnice. Říkám si, že s dotyky rozhodně nemůže mít problém, ona to však uvádí na pravou míru: ,Když tancuješ u tyče, muži tě chtějí jen kvůli sexu. Myslí si, že jdu hned na to. Takže když si na tebe při tanci chce každý sáhnout, začneš se bránit. Na prvním kursu mazlení jsem znovu získala ztracenou sebedůvěru a pocit bezpečí.’
Doufá tedy, že na kursu najde toho pravého? ,Snažím se nikoho nehledat. Rodiče na mě tlačí, abych si našla chlapa. Tady můžu být nezadaná, a přitom nemusím dotykově strádat.’”

Máte partnerku, která dotykově strádá? Maxim pořádá kursy mazlení pro dívky ve věku 15–35 let. Zájemkyně mohou redaktora podle svého výběru kontaktovat přímo na jeho e-mailové adrese, kterou najdou v tiráži časopisu. Podmínkou je atraktivní vzhled. Pravidlo číslo 7 (zákaz kopulačních pohybů) v našem kursu neplatí.
Sdílejte:TwitterFacebookVytiskněte si:TisknoutTisknout
Tisknout

Další z rubriky

Příští rok přijdou na trh hodně realistické sexuální robotky

Příští rok přijdou na trh hodně realistické sexuální robotky

Totálně realistické "nafukovací panny" nejsou žádnou extra novinkou, nejnovější typy firmy Abyss Creations ale i tak posouvají ...

Číst více
Katolíci šílí z téhle fotky finalistek Miss Bumbum

Katolíci šílí z téhle fotky finalistek Miss Bumbum

Soutěž Miss Bumbum, jak už jistě víte, hledá každoročně tu nejlepší prdelku Brazílie. Letos se finalistky postaraly v téhle těžce ...

Číst více
Opilec s brutálním zářezem se stal hrdinou další photoshopové bitvy

Opilec s brutálním zářezem se stal hrdinou další photoshopové bitvy

Tohodle chudáka bez kalhot pověsili nejspíš jeho hodní kamarádi za plot tak, že mu vytvořili naprosto monstrozní trenýrkový ...

Číst více
Drsný jestřáb je větší tvrďák než Jason Statham

Drsný jestřáb je větší tvrďák než Jason Statham

Hlavním hrdinou poslední photoshopové bitvy se stal tenhle jestřáb s výrazem a postojem toho největšího hollywoodského tvrďáka.

Číst více

Nejnovější články

Páteční gify jsou vitamíny 21. století

Páteční gify jsou vitamíny 21. století

Stres je spouštěčem řady civilizačních chorob, pokud ale pravidelně berete naší páteční medikaci, nemusíte se vůbec ničeho obávat....

Číst více
Výherci z Maxima 12/2016

Výherci z Maxima 12/2016

Výherci soutěží z prosincového Maxima.

Číst více
Výherci z Maxima 11/2016

Výherci z Maxima 11/2016

Výherci soutěží z listopadového Maxima.

Číst více
Předsilvestrovská nálož pátečních gifů

Předsilvestrovská nálož pátečních gifů

Předsilvestrovská megadávka pátečních gifů ochrání preventivně i od novoroční kocoviny. A jestli ne, tak si je holt v neděli dejte znovu.

Číst více