Reklama
Dementní nápady #2

Dementní nápady #2

Lidská blbost je nekonečná. Hasiči, záchranáři a policajti nám o tom řekli své…

Dva pražští bezdomovci se opili. Když jeden usnul a začal chrčet, druhý si myslel, že se dusí. Vzpomněl si na zásady první pomoci, vytáhl mu jazyk a spínacím špendlíkem mu ho přišpendlil k bundě. Tahle technika se používala za války, dnes už je to přežitek. Když jsme přijeli, pobíhal bezdomovec kolem a křičel: „Vidíš to, vole, zachránil jsem ti život!“ Špendlík byl ale rezavý, do rány se dostala infekce, jazyk otekl a muž skončil na čtrnáct dnů v nemocnici. Přitom by stačilo, kdyby ho kamarád ‚propleskl‘.

S policií jsme vyjeli k muži, který zavolal záchranku, protože ho prý někdo zmlátil. Za chvíli ale telefonoval znovu a hrozně se omlouval. Nemohl prý usnout, vzal si prášky na spaní, zapil je alkoholem a pak se mu zdál sen, že ho někdo zmlátil.
 
Jeden pán vylezl na strom s motorovou pilou, aby tam uřízl větev. Zapomněl ale na základní poučku, že se motorovkou nikdy nesmí řezat směrem k sobě. Větev lehce přeřízl, ale jak mocně zabral, pila se mu zastavila až o hlavu. Naštěstí si ale rozřízl jen kůži na čele.  

Lidi s oblibou všechno nechávají na poslední chvíli. Někdo je sice dlouholetý astmatik a cítí, že na něj jde záchvat, ale pořád si říká: „To bude dobrý, to přejde.“ Celý den se pomalu dusí… Když nám pak ve tři ráno konečně volá, do telefonu už jen sípe, takže není schopen říct, co se děje a kde ho najdeme.


Nejdementnější sebevražda? S dívkou se rozešel přítel. Opila se, a aby mu ukázala, jak moc ho miluje, zamkla se do koupelny a zavolala nám, že se podřezává. Vyrazili jsme dveře a v tu chvíli se dozvěděli, že se zabít nechtěla a proč ji sakra nenecháme na pokoji. Pokud chce někdo opravdu spáchat sebevraždu, udělá to tak, aby o tom nikdo předem nevěděl.

Mladíkovi, který fetoval, doma špatně odtékal odpad. Rozhodl se, že tam nalije louh. Byl líný hledat vodu, a tak louh rozpustil v hrnku s kolou. Protože byl ale dost mimo, zapomněl na to, a za chvíli dostal žízeň. Poleptal si jícen.

Vyjeli jsme k pánovi, který si ‚vyrobil‘ otevřenou zlomeninu nohy. Chtěl vyměnit baterii v nástěnných hodinách. Vzal si na to štafle, ale nerozložil je a jen je opřel o zeď jako žebřík. Na podlaze ale byly kluzké dlaždice. Když byl pán nahoře, štafle se rozhodly, že po dlaždicích pojedou, a vzaly ho s sebou. Přijeli jsme a on seděl na zemi a kost mu koukala ven. Povídá: „Chlapi, vypadá to hnusně, co? To jsem ale blbec…“

Dementní řemeslníci? Kutil opravoval střechu na dvoupatrovém domku. Tihle lidi se zásadně neuvazují. Říkají si: „Zatím se mi nic nestalo, takže se mi nic nestane nikdy.“ Nejen že se neuvázal, ale ještě byl opilý. Při pádu si zlomil nohu. Přiznal, že spadl, ale když jsme volali policii, uvědomil si, že asi bude problém. Začal proto tvrdit, že na žádné střeše nebyl. Prý se šel jen vyčurat na trávník a jak tak čural, uklouzl. 

Bývalý voják z povolání se opil a rozhodl se kamarádům ukázat parakotoul. Aby to bylo drsnější, vylezl asi čtyři metry na strom. Jak padal dolů, roztrhl si hlavu a zlomil nohu. Hledali jsme ho v noci v lese, a když jsme ho našli, řekli jeho kamarádům, že ho měli trochu hlídat. „Je to paragán, on to přece umí, akorát se mu to trošku vymklo z rukou!“ začali na nás křičet.

O Vánocích nás volali k otravě houbovým kubou. Přijeli jsme a zjistili, že všechna umyvadla a záchodové mísy jsou komplet obsazené. Z celé rodiny to šlo horem dolem – nedalo se s nimi mluvit, protože pořád někam odbíhali. Asi prostě použili špatné houby.

Pyrotechnika? S tím mám vlastní zkušenost. S kamarádem jsme si koupili vrhač, což je trubka se spodkem z plechu, která vystřeluje světlice. Je volně prodejný a vypadá jako sranda. Jenže má zpětný ráz a v návodu se píše: „Držet od sebe.“ Kámoš zamířil, škublo to, vyletěla světlice… Ale najednou koukám, že sedí na zemi a drží se za hlavu. Spodek vrhače mu roztrhl ret a zastavil se o zuby, o které se plech zmačkal jako papír. Vidět to v rukou svého dítěte, tak mu je snad radši zlomím sám.
Sdílejte:TwitterFacebookVytiskněte si:TisknoutTisknout
Tisknout

Další z rubriky

Příští rok přijdou na trh hodně realistické sexuální robotky

Příští rok přijdou na trh hodně realistické sexuální robotky

Totálně realistické "nafukovací panny" nejsou žádnou extra novinkou, nejnovější typy firmy Abyss Creations ale i tak posouvají ...

Číst více
Katolíci šílí z téhle fotky finalistek Miss Bumbum

Katolíci šílí z téhle fotky finalistek Miss Bumbum

Soutěž Miss Bumbum, jak už jistě víte, hledá každoročně tu nejlepší prdelku Brazílie. Letos se finalistky postaraly v téhle těžce ...

Číst více
Opilec s brutálním zářezem se stal hrdinou další photoshopové bitvy

Opilec s brutálním zářezem se stal hrdinou další photoshopové bitvy

Tohodle chudáka bez kalhot pověsili nejspíš jeho hodní kamarádi za plot tak, že mu vytvořili naprosto monstrozní trenýrkový ...

Číst více
Drsný jestřáb je větší tvrďák než Jason Statham

Drsný jestřáb je větší tvrďák než Jason Statham

Hlavním hrdinou poslední photoshopové bitvy se stal tenhle jestřáb s výrazem a postojem toho největšího hollywoodského tvrďáka.

Číst více
Reklama

Nejnovější články

GALERIE: Oteplilo se a cyklistky vyjely hodně na lehko

GALERIE: Oteplilo se a cyklistky vyjely hodně na lehko

Ne, tyhle holky se nespotí, ani když do toho budou šlapat hlava nehlava. Ale mohly by ofouknout, tak bacha.

Číst více
Páteční gify, jediná jistota dnešního světa

Páteční gify, jediná jistota dnešního světa

A už je to tady zase. Pátek, oběd se blíží, tak než se vyrazíte najíst, nezapomeňte užít naší pravidelnou dávku. Aplikace ...

Číst více
GALERIE: Potvrzeno! Příroda je pěkně nefér

GALERIE: Potvrzeno! Příroda je pěkně nefér

Příroda je občas docela svině. Zatímco někdy rozdává plnými hrstmi, jindy zase pěkně škudlí.

Číst více
GALERIE: Ženy, které zírají do lednice

GALERIE: Ženy, které zírají do lednice

Možná vám taky doma kdysi říkali, že se do lednice nečumí jak do televize. Ale tyhle holky? Ty na to zvysoka kašlou!

Číst více