Aplikace žena

Aplikace žena

S připojenou klávesnicí by byl život s ženami o něco idyličtější.

Tak nějak jsme uvykli žít druhý, virtuální život s pohledem upřeným do monitoru. To, co se na něm odehrává, ovládáme stále většinou klávesnicí, a to i přes prudký rozvoj dotykových displejů. Jak by asi ženy fungovaly, kdybychom je připojili k plastovému prstokladu plnému předdefinovaných kláves a klávesových zkratek?

TAB (Tabelátor)
Přeskakování do předem nadefinovaých pozic. Jako ideální si představujeme ženu, která bude vášnivá jako milenka, bude možné se s ní bavit jako s kamarádem, sranda s ní bude jako s puberťačkou a v nouzi vám pomůže jako vlastní sestra. Realita? Když máte chuť na sex, jenom by se kamarádila, pokud potřebujete pomoc, postaví se k problému jako teenager atd. Ke vzájemnému sladění by přitom stačilo jedno přepnutí.

ENTER
Potvrzení příkazu. Přeskočení otázek typu "To myslíš vážně?" atd.

ESC (Escape)
Odvolání posledního příkazu, opuštění. Dostali jste se do fáze, kdy program neodpovídá? S trapnými rozchodovými vytáčkami, že byste si měli dát ve vztahu pauzu, se v budoucnosti nepočítá. Vše vyřeší klávesa Escape - únik.

ALT (Alternative)
Přepínání funkcí kláves při řízení programu. Stisknutím přehodíte z programu do programu jako např. z "Vyneseš odpadky?" na "Nechceš podat svou oblíbenou knihu?".

SPACE
Mezera. Nevinná poznámka, proč se na túře loudá pět kroků za vámi, se může příště obejít i bez vytahování křivd, jichž jste se na ní dopustil před čtyřmi lety.

CTRL + Z
Vrátit poslední operaci - krok zpět! Velice užitečné. Ocení zejména muži, jejichž parnerky vlastní řidičský průkaz, třídí věci na vyhození do smetí, nápadně často se vracejí z nákupů s velkým množstvím tašek nebo rychlejí mluví, než myslí, což - a to si nebudeme namlouvat - dělají prakticky všechny.

CTRL + O
Otevřít! Cestou z baru za svítání člověka dokáže překvapit spousta nástrah. Jednou z nejzákeřnějších je klíč zasunutý zevnitř v zámku, který brání odemknutí zvenku. Chce tím snad něco naznačit? Je opravdu nezbytně nutné budit sousedy zoufalým zvoněním? Klávesovou zkratku využijete, i když se váš hardware zamkne v koupelně, hodinu nevylézá a odmítá komunikovat lidskou řečí.

CTRL + W
Zavřít okno! Velice explicitní funkce. Výklad aplikace se obvykle obejde bez spojení s IT oddělením.

CTRL + F
Najít! Je obdivuhodné, kolik času ženy dokážou věnovat tzv. úklidu. Ve skutečnosti jde málokdy o kultivování společných prostror, ale o bezduché přeskupení vašich věcí z místa na místo. Výsledkem je, že důležité věci zčista jasna nejsou. Pokud vznesete dotaz, odpovědí bývá: "Kam sis to dal, tam to máš!" S klávesnicí se to obejde bez zbytečných nedorozumění a navodí se opět pohodová domácí nálada a pořádek.

Kompletní seznam klávesových zkratek včetně triku jak docílit "obnovy továrního nastavení" najdete v Maximu 03/2012.

 

Sdílejte:TwitterFacebookVytiskněte si:TisknoutTisknout
Tisknout

Další z rubriky

Drsný jestřáb je větší tvrďák než Jason Statham

Drsný jestřáb je větší tvrďák než Jason Statham

Hlavním hrdinou poslední photoshopové bitvy se stal tenhle jestřáb s výrazem a postojem toho největšího hollywoodského tvrďáka.

Číst více
Na záchodě z ryzího zlata si skutečně potrůníte

Na záchodě z ryzího zlata si skutečně potrůníte

Při s*aní jsou si všichni rovni, říká jedna stará moudrost. Ale když se tak díváme na tuhle ultra luxusní mísu, nejsme si ...

Číst více
Fellatio Cafe: Ke kávě patří kouření

Fellatio Cafe: Ke kávě patří kouření

V Ženevě se chystají otevřít takovou trochu jinou kavárnu s příznačným názvem Fellatio Cafe. Nejen latiníci už asi vědí, co se tam ...

Číst více
Svítící beton brzy rozzáří svět

Svítící beton brzy rozzáří svět

Napadlo vás někdy při pohledu na šedý fádní beton, jak by vypadal, kdyby uměl svítit, že ne? Teď už můžete. Nyní takový beton ...

Číst více

Nejnovější články

VIDEO: Neuvěřitelné pingpongové triky

VIDEO: Neuvěřitelné pingpongové triky

Pongfinity je čtyřčlenný team z Finska, který se specializuje na trikový stolní tenis. A jedou takové triky, že vám z toho spadne čelist.

Číst více
Pořiďte si DeLorean jak z Návratu do budoucnosti

Pořiďte si DeLorean jak z Návratu do budoucnosti

DeLorean DMC-12 je i v civilní verzi dost ceněný youngtimer, teď si ho ale navíc můžete pořídit v úpravě, jako by vypadl z filmu Návrat do ...

Číst více
Holky z Instagramu: Galinka Mirgaeva

Holky z Instagramu: Galinka Mirgaeva

Galinka je ruská modelka pocházející ze sibiřské díry Perm, která patří mezi nejsledovanější holky vůbec na celém...

Číst více
Maxim 11/2016 - Muzeum vidlí mezi časopisy

Maxim 11/2016 - Muzeum vidlí mezi časopisy

Listopadový Maxim prozkoumá diagnostiku vzrušení, muzeum vidlí a podívá se na sex plazořitních. Řekneme taky velké ano dopingu a ...

Číst více