Aplikace žena

Aplikace žena

S připojenou klávesnicí by byl život s ženami o něco idyličtější.

Tak nějak jsme uvykli žít druhý, virtuální život s pohledem upřeným do monitoru. To, co se na něm odehrává, ovládáme stále většinou klávesnicí, a to i přes prudký rozvoj dotykových displejů. Jak by asi ženy fungovaly, kdybychom je připojili k plastovému prstokladu plnému předdefinovaných kláves a klávesových zkratek?

TAB (Tabelátor)
Přeskakování do předem nadefinovaých pozic. Jako ideální si představujeme ženu, která bude vášnivá jako milenka, bude možné se s ní bavit jako s kamarádem, sranda s ní bude jako s puberťačkou a v nouzi vám pomůže jako vlastní sestra. Realita? Když máte chuť na sex, jenom by se kamarádila, pokud potřebujete pomoc, postaví se k problému jako teenager atd. Ke vzájemnému sladění by přitom stačilo jedno přepnutí.

ENTER
Potvrzení příkazu. Přeskočení otázek typu "To myslíš vážně?" atd.

ESC (Escape)
Odvolání posledního příkazu, opuštění. Dostali jste se do fáze, kdy program neodpovídá? S trapnými rozchodovými vytáčkami, že byste si měli dát ve vztahu pauzu, se v budoucnosti nepočítá. Vše vyřeší klávesa Escape - únik.

ALT (Alternative)
Přepínání funkcí kláves při řízení programu. Stisknutím přehodíte z programu do programu jako např. z "Vyneseš odpadky?" na "Nechceš podat svou oblíbenou knihu?".

SPACE
Mezera. Nevinná poznámka, proč se na túře loudá pět kroků za vámi, se může příště obejít i bez vytahování křivd, jichž jste se na ní dopustil před čtyřmi lety.

CTRL + Z
Vrátit poslední operaci - krok zpět! Velice užitečné. Ocení zejména muži, jejichž parnerky vlastní řidičský průkaz, třídí věci na vyhození do smetí, nápadně často se vracejí z nákupů s velkým množstvím tašek nebo rychlejí mluví, než myslí, což - a to si nebudeme namlouvat - dělají prakticky všechny.

CTRL + O
Otevřít! Cestou z baru za svítání člověka dokáže překvapit spousta nástrah. Jednou z nejzákeřnějších je klíč zasunutý zevnitř v zámku, který brání odemknutí zvenku. Chce tím snad něco naznačit? Je opravdu nezbytně nutné budit sousedy zoufalým zvoněním? Klávesovou zkratku využijete, i když se váš hardware zamkne v koupelně, hodinu nevylézá a odmítá komunikovat lidskou řečí.

CTRL + W
Zavřít okno! Velice explicitní funkce. Výklad aplikace se obvykle obejde bez spojení s IT oddělením.

CTRL + F
Najít! Je obdivuhodné, kolik času ženy dokážou věnovat tzv. úklidu. Ve skutečnosti jde málokdy o kultivování společných prostror, ale o bezduché přeskupení vašich věcí z místa na místo. Výsledkem je, že důležité věci zčista jasna nejsou. Pokud vznesete dotaz, odpovědí bývá: "Kam sis to dal, tam to máš!" S klávesnicí se to obejde bez zbytečných nedorozumění a navodí se opět pohodová domácí nálada a pořádek.

Kompletní seznam klávesových zkratek včetně triku jak docílit "obnovy továrního nastavení" najdete v Maximu 03/2012.

 

Sdílejte:TwitterFacebookVytiskněte si:TisknoutTisknout
Tisknout

Další z rubriky

Příští rok přijdou na trh hodně realistické sexuální robotky

Příští rok přijdou na trh hodně realistické sexuální robotky

Totálně realistické "nafukovací panny" nejsou žádnou extra novinkou, nejnovější typy firmy Abyss Creations ale i tak posouvají ...

Číst více
Katolíci šílí z téhle fotky finalistek Miss Bumbum

Katolíci šílí z téhle fotky finalistek Miss Bumbum

Soutěž Miss Bumbum, jak už jistě víte, hledá každoročně tu nejlepší prdelku Brazílie. Letos se finalistky postaraly v téhle těžce ...

Číst více
Opilec s brutálním zářezem se stal hrdinou další photoshopové bitvy

Opilec s brutálním zářezem se stal hrdinou další photoshopové bitvy

Tohodle chudáka bez kalhot pověsili nejspíš jeho hodní kamarádi za plot tak, že mu vytvořili naprosto monstrozní trenýrkový ...

Číst více
Drsný jestřáb je větší tvrďák než Jason Statham

Drsný jestřáb je větší tvrďák než Jason Statham

Hlavním hrdinou poslední photoshopové bitvy se stal tenhle jestřáb s výrazem a postojem toho největšího hollywoodského tvrďáka.

Číst více

Nejnovější články

Páteční gify jsou vitamíny 21. století

Páteční gify jsou vitamíny 21. století

Stres je spouštěčem řady civilizačních chorob, pokud ale pravidelně berete naší páteční medikaci, nemusíte se vůbec ničeho obávat....

Číst více
Výherci z Maxima 12/2016

Výherci z Maxima 12/2016

Výherci soutěží z prosincového Maxima.

Číst více
Výherci z Maxima 11/2016

Výherci z Maxima 11/2016

Výherci soutěží z listopadového Maxima.

Číst více
Předsilvestrovská nálož pátečních gifů

Předsilvestrovská nálož pátečních gifů

Předsilvestrovská megadávka pátečních gifů ochrání preventivně i od novoroční kocoviny. A jestli ne, tak si je holt v neděli dejte znovu.

Číst více