13 věcí, kterými můžete být po smrti

13 věcí, kterými můžete být po smrti

Můžete být užiteční i po smrti… a to i za předpokladu, že jste za života všem okolo dělali akorát samé problémy.

Firma Modern Man Eater se prezentovala jako moderní alternativa kremace. Z vašich ostatků vyrobila jedlou směs vitaminů a vaši příbuzní vás pak mohli každý den jíst, a zlepšovat si tak zdraví. Tomu říkáme potravinový řetězec. Kruh dobra se uzavřel! Fakt nechápeme, proč už firma neexistuje.

Věnujte celé své tělo na orgány skrze firmu Life Legacy. Některé půjdou na transplantace, jiné pomohou při lékařských výzkumech. Co zbude, půjde na kremaci. Na oplátku firma uhradí veškeré náklady spojené s pohřbem. Ale kam se z toho vytratila upřímná dobrotivost?

Nechte své tělo zrecyklovat jako náplně do tužek a obdarujte celou rodinu. Vepište se jim do života!

S jednoduchým nápadem posmrtné pošty prišla firma Afterlife Letters. Stojí na jednoduchém principu. Nechají vás předem napsat vzkazy příbuzným a přátelům a oni je pak pár týdnů po vaší smrti rozešlou. Super způsob, jak traumatizovat pozůstalé v době, kdy už by se začali vylízávat z nejhoršího…

Nechte se vycpat, abyste i po smrti mohli sedět vedle vašich blízkých a sledovat s nimi Ordinaci v růžové zahradě. Nevýhodou je sice, že vaše tělo bude ztuhlé v jedné poloze, ale na rovinu, nedřepíte před počítačem nebo televizí většinu svého života?

Nechte se zplastinovat a cestujte pak jako součást nějaké populární anatomické výstavy po celém světě, když jste to za života nestihl. Jen pozor, v jaké poloze vás zachytí – třeba byste mohl být součástí mrtvolného basketbalového týmu, když jste měl ve skutečnosti daleko radši fotbal!

Nechte svou DNA zkombinovat se stromem a on pak bude vaším živoucím pomníkem, po kterém budou čurat psi nebo ho ve chvilce virózního vysočinského sentimentu obejme Zeman. Nabízí to firma Biopresence.

biopresence_image

V závěti si přejte, ať veškeré prachy z vaší životní pojistky jdou na pohřební party. Go-go tanečnice a chlast zdarma pro mladé, Eva a Vašek a jejich surfařské synt-dechno pro starší. Udělejte ze svého pohřbu oslavu života!

Nechte ze svých ostatků vyrobit barvy a z nich pak třeba namalovat kýčovitý mystický tunel do záhrobí! Kecáme, lepší bude nějaká černá abstrakce… temno ve tmě!

Považujete se za ekologa? Připravte se na zelený pohřeb. Vyrábějí se bio rozložitelné rakve, nechte kolem pohřebiště vysázet nové stromy a odmítněte chemické ošetření svého těla. Ideálně by vás měli pohřbít co nejdříve, ať nespotřebováváte energii za chlaďák v márnici.

Pozor, přituhuje! Existuje firma, která vyrobí pamětní flašku vína s trochou vaší krve.

Hybernace stále žije! Společnost Alcor zmrazí vaše tělo a uschová ve speciálním zařízení ve městě Scottsdale v Arizoně. Třeba vás v roce 2078 po třetí světové válce vzbudí a pomocí nových metod vyléčí. Budou totiž potřebovat nové samce k zalidnění planety.

Houpejte se vaší milované mezi ňadry. Nechce své ostatky přeměnit na drahokam!

Sdílejte:TwitterFacebookVytiskněte si:TisknoutTisknout
Tisknout

Další z rubriky

Příští rok přijdou na trh hodně realistické sexuální robotky

Příští rok přijdou na trh hodně realistické sexuální robotky

Totálně realistické "nafukovací panny" nejsou žádnou extra novinkou, nejnovější typy firmy Abyss Creations ale i tak posouvají ...

Číst více
Katolíci šílí z téhle fotky finalistek Miss Bumbum

Katolíci šílí z téhle fotky finalistek Miss Bumbum

Soutěž Miss Bumbum, jak už jistě víte, hledá každoročně tu nejlepší prdelku Brazílie. Letos se finalistky postaraly v téhle těžce ...

Číst více
Opilec s brutálním zářezem se stal hrdinou další photoshopové bitvy

Opilec s brutálním zářezem se stal hrdinou další photoshopové bitvy

Tohodle chudáka bez kalhot pověsili nejspíš jeho hodní kamarádi za plot tak, že mu vytvořili naprosto monstrozní trenýrkový ...

Číst více
Drsný jestřáb je větší tvrďák než Jason Statham

Drsný jestřáb je větší tvrďák než Jason Statham

Hlavním hrdinou poslední photoshopové bitvy se stal tenhle jestřáb s výrazem a postojem toho největšího hollywoodského tvrďáka.

Číst více

Nejnovější články

Výherci z Maxima 11/2016

Výherci z Maxima 11/2016

Výherci soutěží z listopadového Maxima.

Číst více
Předsilvestrovská nálož pátečních gifů

Předsilvestrovská nálož pátečních gifů

Předsilvestrovská megadávka pátečních gifů ochrání preventivně i od novoroční kocoviny. A jestli ne, tak si je holt v neděli dejte znovu.

Číst více
Holky z Instagramu - Tori Hughes

Holky z Instagramu - Tori Hughes

Tori Hughes, která si na těch internetech říká Tori Brixx, je modelka a hérečka z LA, nad kterou na Instagramu slintá přes dva a půl milionů zvědavců.

Číst více
GALERIE: Nečekané krásy podvodního světa

GALERIE: Nečekané krásy podvodního světa

Svět pod hladinou skrývá netušené poklady. Ať už v moři, rybníku nebo bazénu, všude je na co koukat.

Číst více